آغاز تحویل واحدهای مسکن مهر فاز ۸ شهر جدید پردیس


۱۳۹۵/۱۰/۰۳ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


به گزارش ساخت یاب به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پردیس٬ احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر در حاشیه بازدید از واحدهای تکمیل شده فاز ۸ شهر جدید پردیس از آغاز واگذاری این واحدها به متقاضیان خبر داد.

مهرآبادی طی سخنانی افزود: الگوی افتتاح ما محله محوری است و تلاش ما بر این است واحدهایی را که تحویل متقاضیان می‌دهیم دارای خدمات روبنایی و زیربنایی باشند و در واقع سعی ما بر این است که قبل از افتتاح رسمی این محله‌ها بصورت بلوک به بلوک تحویل شده و در صورت  رویت نواقص تا زمان افتتاح رسمی، نواقص اصلاح شوند.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی طی بازدید میدانی از پروژه‌های شرکت امیرساوالان کومه و پردیس سازان نوید در فاز ۸ شهر جدید پردیس با توجه به آماده شدن خدمات زیربنایی مانند آب، برق، گاز و تکمیل بودن بخشی از این پروژه‌ها با تحویل واحد به یکی از متقاضیان به ادامه تحویل واحدهای آماده تا آخر هفته جاری در پروژه‌های مذکور تاکید کردند.

مهرآبادی خاطرنشان کرد: طبق پیشرفت‌های بعمل آمده؛ شرکت‌هایی مانند جهاد نصر زنجان، کیا دژ پرشین و … در فاز ۸ شهر جدید پردیس دارای پیشرفت فیزیکی خوبی هستند و در صورت تامین به موقع منابع مالی در اولویت بعدی واگذاری به متقاضیان هستند.

مهرآبادی بیان کرد ما پیگیر افزایش تسهیلات وام مسکن مهر از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان هستیم و همچنین قول‌های مساعدی در خصوص دریافت یارانه جهت تکمیل آماده سازی معابر گرفته‌ایم و نوید خبرهای خوب را در آینده نزدیک به متقاضیان می‌دهیم. ایشان از متقاضیان درخواست تکمیل آورده را کردند تا بتوان با کمک همدیگر کارها را به اتمام رساند.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب