undermiddle500

تهران – خيابان استاد نجات الهی شمالی شماره 196- ساختمان سكو ايران 02188802500
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

سکو ایران

سکو نام فامیل یک خانواده ایتالیایی است که از سال ۱۹۳۰ در کشور ایتالیا تولید پروفیل بدون استفاده از جوش را ابداع نمود.کارخانجات سکو ایران از سال ۱۳۵۵ تحت لیسانس کارخانجات سکو ایتالیا و با سرمایه گذاری مشترک با ایتالیایی ها در ایران شروع به تولید نمود.
سکو ایران در حال حاضر بیش از ۵۵ نوع پروفیل تولید می نماید که علاوه بر نیاز خود نیاز سایر کارخانجات از جمله کارخانجات تولید کننده شبکه توزیع نیرو ، خودرو سازی و کارخانجات آجرسازی را نیز تامین می کند .
سکو ایران از پروفیلهای تولیدی خود مبادرت به ساخت انواع درب و پنجره کشویی و لولایی ( یکجداره، دوجداره، سه جداره، قوس دار و غیرگونیا) ،پنجره های ترمال برگ، نماهای شیشه ای، سقف های کاذب، پارتیشن، فریم دربهای چوبی ، نرده ، کرکره برقی ، سایه بان برقی ، اسکرین برقی و طیف گسترده ای از لوازم و مبلمان ویلایی نموده است .
مشخصات سیستم سکو
تنوع در طرح، تنوع در رنگ (پودری، روغنی)، مقاومت در مقابل عوامل جوی (بدلیل نداشتن جوش ، پیش ساخته و پیش رنگ شده و پخته شدن رنگ) نفوذ ناپذیری در مقابل باد و باران های تند ، گرد و خاک و صدا ( بدلیل خمش خاص پروفیل ها و تعبیه واشرهای آب بندی و هوابندی در دل پروفیل ها )،سبکی وزن،نصب سریع و آُسان و سرویس های مطلوب بعد از فروش از ویژگیهای سیستم سکو می باشد . شرکت سکو ایران از مرحله اندازه برداری ، ساخت ، رنگ آمیزی کوره ای ، مونتاژ و نصب و رگلاژ راساً انجام داده و به هیچ وجه مشتری را درگیر اخذ سرویس از خدمات سایرین نمی نماید .
این شرکت در مدت حدود ۳۲ سال فعالیت در ایران ، تا کنون افتخار همکاری در اغلب پروژه های بزرگ و ملی کشور را چون پالایشگاهها، فرودگاهها، ایستگاههای مترو، پروژه های عظیم فولاد مبارکه و ذوب آهن ، بیمارستانها ، دانشگاهها ، شهرکهای ساحلی شهرکهای اقماری وزارت مسکن و شهرسازی ، برج های بلند تهران و شهرهای بزرگ و تعاونیهای مسکن کارگی و کارمندی را دارا بوده است .
بدست آوردن رکوردهای بالا در بهره وری اشتغال ، سرمایه گذاری، نوآوری، کیفیت و کمیت تولید از دیگر دستاوردهای شرکت سکو ایران در طول ۳۲ سال فعالیت می باشد .
این شرکت دارای چندین نمایندگی فروش در کشورهای خارجی ازجمله ارمنستان ،پاکستان، آذربایجان، قطر ، کویت، امارات، عراق بوده و سابقه صادرات به کشورهای چون ایتالیا و مالزی را دارا می باشد . ضمناً این شرکت در کلیه مراکز استانها و شهرستانهای مهم دارای نمایندگی و واحد فروش مقیم بوده که هر یک از آن دارای تیم آموزش دیده ،نصب و رگلاژ می باشند .
در حال حاضر حدود ۵۰ کارخانه در کشورهای مختلف دنیا به تولید این سیستم مشغول بوده و به دلیل ویژگیهای خاص سیستم روز به روز بر گسترش سیستم سکو در جهان افزوده میشود .
گروه صنعتی سکو ایران با بیش از ۳۵۰ نفر پرسنل اعم از مدیران ، مهندسین ، کارمندان و کارگران در شهر صنعتی البرز واقع شده و دفتر مرکزی آن با حدود ۷۰ نفر پرسنل متخصص و با تجربه در تهران مستقر می باشد .
این شرکت بانی تدوین استاندارد ملی درب و پنجره در ایران بوده و در زمینه گواهی افت صوتی (مقاومت در مقابل صدا) ، مقاو.مت در مقابل خوردگی و نمک ، عدم تبادل حرارات و برودت ، و همچنین مقاومت در مقابل آتش سوزی از سازمانهای معتبر داخلی و خارجی گواهی کیفیت اخذ نموده است .همچنین شرکت سکو ایران با حضور در نمایشگاه های داخلی و بین المللی موفق به کسب گواهی های مختلف از وزارت خانه ها و سازمان های دولتی و سازمان های بین المللی در زمینه کیفیت ، بهره وری و نوآوری گردیده است .


نام تجاری صاحب آگهی سکو ایران
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 02188802500
شماره همراه 02188802500
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران – خيابان استاد نجات الهی شمالی شماره 196- ساختمان سكو ايران
دسته
کلمات کلیدی