undermiddle500

مشهد – بلوار سرافرازان – رهایی ۲ – پلاک ۲۲ ۵۱۳۸۹۰۱۳۲۱
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی
clear_door_descript_003.jpg

شرکت شایان در

،یکی از بزرگ‌ترین شرکت درب اتوماتیک سطح کشور است که با همراهی نیروی انسانی کارآزموده در دفتر مرکزی در دفاتر فروش، خدمات خود را در سراسر کشور ارایه می‌دهد. این مجموعه با تلاش بی‌وقفه موفق به کسب یکی از بزرگترین سهم های بازار درب اتوماتیک پارکینگ و درب کرکره ای اتوماتیک در کشور گردیده است و مسیر رشد و تعالی خود را با جدیت دنبال می‌کند.
پشتوانه‌های علمی و فنی شرکت شایان در با سرمایه‌گذاری‌های عظیم و قابل توجه بر روی آخرین و جدیدترین فناوری‌های موجود در بازار درب اتوماتیک و سیستمهای حفاظتی همواره تلاش کرده است پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی خود را به گونه‌ای شایسته برای خدمات رسانی بهتر به مشتریان تجهیز و ارائه کند. از این روی، هم‌زمان با ورود فناوری‌های الکترونیکی به بازار درب اتوماتیک شیشه ای ، درب اتوماتیک پارکینگ ، درب اتوماتیک کرکره ای ، شرکت شایان در، بی‌درنگ برای خرید این فناوری‌ها و تجهیز پشتوانه‌های فنی فعلی خود اقدام می‌کند. این پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی در کنار نیروی متخصص و زبده‌ی شایان در در بخش‌های فنی، مجموعه‌ای کامل را برای تضمین کیفیت خدمات ارایه شده به وجود آورده‌اند. مهم‌ترین پشتوانه‌ها و تجهیزات فنی که شرکت‌ شایان در برای ارایه‌ی خدمات به مشتریان از آنها بهره می‌گیرد، عبارت‌اند از:
ابزاری‌ مجهز شامل مجموعه‌ای از آخرین و پیشرفته‌ترین تجهیزات برای دربهای اتوماتیک خدمات شرکت شایان در
مجهزترین تجهیزات سخت‌افزاری برای ارایه‌ی خدمات درب اتوماتیک شیشه ای
آخرین و پیش‌رفته‌ترین تجهیزات برای ارایه‌‌ی درب اتوماتیک و خدمات تکمیلی آن
ارتباط نزدیک با شرکت‌های ارایه کننده‌ی تجهیزات پیش‌رفته در ایران است.
تیم‌های توان‌مند فنی و تخصصی برای ارایه و پشتیبانی از خدمات
تیم توان‌مند مدیریتی برای مدیریت و توسعه خدمات
درب اتوماتیک یا همان دربهای تمام اتوماتیک امکانات کارآمدی است که کاربران را قادر می‌سازد تنها با استفاده از ریموت کنترل، بتوانند بدون اتلاف وقت، به صورت دائم و بی دردسر تردد نمایند.
شرکت شایان در به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی بخش خصوصی ارایه‌ی کننده‌ی خدمات درب اتوماتیک در سطح ایران، هم‌اکنون خدمات دربهای اتوماتیک را با ویژگی های منحصر به فرد در سطح وسیعی در کل کشورارایه می‌کند. به گونه‌ای که در همه ی شهرهای استان خراسان، تقریبا” کلیه‌ی مناطق از خدمات دربهای اتوماتیک شایان در مملو می باشد.
گفتنی‌ است، در حال حاضر، ده‌ها هزار نفر از مشتریان و سازمان‌ها و موسسات خصوصی و دولتی از خدمات دربهای اتوماتیک شایان در استفاده می‌کنند و رضایت خاطر مشتریان از کیفیت خدمات ارایه شده و پشتیبانی مستمر و موثر شایان در از این خدمات، موجب گردیده تا روزانه شمار زیادی به جمع خانواده‌ی مشتریان شایان در در این حوزه بپیوندند و شایان در در این بخش از بازار نیز سهم چشم‌گیری را با فاصله‌ی قابل توجهی نسبت به شرکت‌های همکار به خود اختصاص دهد.


نام تجاری صاحب آگهی شرکت درب های اتوماتیک شایان در
زمینه فعالیت
فروش
اجرا
شماره تلفن ۵۱۳۸۹۰۱۳۲۱
شماره همراه ۰۹۱۵۳۱۶۵۷۶۳
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
کشور Iran
استان استان خراسان رضوی
مسافت: 716 کیلومتر
آدرس مشهد – بلوار سرافرازان – رهایی ۲ – پلاک ۲۲
دسته
کلمات کلیدی