مشهد بلوار شهید قرنی نبش قرنی 35 پلاک 1305 واحد 207 051-37271606
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت تولیدی پلیمر توس

پلی‌وینیل کلراید یا پی‌وی‌سی (PVC) نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. در شرایط حاضر یکی از ارزشمندترین محصولات صنعت پتروشیمی است. به طور عمومی بیشتر از ۵۰٪ از پی وی سی ساخت بشر در ساختمان سازی استفاده می‌شود؛ زیرا پی وی سی ارزان بوده و به سادگی سر هم‌بندی می‌شود. در سالهای اخیر پی وی سی جایگزین مواد ساختمان سازی سنتی نظیر چوب، سیمان و سفال در بسیاری از مناطق شده است

موارد استفاده فراوانی برای پی وی سی شامل: وینیل سایدینگ، علامت مغناطیسی کارت‌ها، برش عمودی پنجره‌ها، صفحات گرامافون، لوله، لوله کشی، کانال و لوازم نصب کردنی، کیف‌های ارزان قیمت، پنجره‌های تاریک (بدون دید) و در شکل نرم آن برای لباس، اثاثه یا لوازم داخلی نظیر پرده، کف سازی و ساختن سقف، پوسته کابل‌های الکتریکی، توپ‌های بازی سبک وزن وجود دارد.

همچنین ماده ایست که اغلب برای لوله کشی آب و فاضلاب به علت ارزان بودن طبیعی و انعطاف‌پذیر بودن استفاده می‌شود.

شرکت پلیمر توس با درک نیاز جامعه برای توسعه سیستم‌های انتقال آب و فاضلاب در سال ۱۳۷۴ تأسیس و در همان سال به بهره برداری رسید.این مجموعه و با بهره گیری از بهترین مواد اولیه ممکن،نیروهای خلاق و کارآمد و با استفاده از تجهیزات برتر در صنعت لوله و اتصالات توانست گامی هر چند کوچک در جهت اعتلای میهن عزیزمان در بخش‌های کشاورزی و ساختمان بردارد.

از کاربردهای محصولات این مجموعه می توان به موارد ذیل اشاره کرد.

سیستم آبرسانی شهری

سیستم فاضلاب شهری

سیستم آبیاری تحت فشار

سیستم آبرسانی از چاه‌های آب

سیستم آبرسانی ساختمان

سیستم فاضلاب ساختمان

سیستم تخلیه آب باران

انتقال کابل های برق و مخابراتی

شرکت تولیدی پلیمر توس در راستای دستیابی به یکی از مهمترین اهداف کیفی خود که تأمین رضایت مشتریان می‌باشد، با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و استاندارد، همواره تلاش نموده که با ارائه خدمات پس‌ از فروش، شرایطی را آماده نماید که مصرف‌کنندگان محترم با اطمینان خاطر از محصولات این شرکت، بهره‌گیری مناسب را داشته باشند.


نام تجاری صاحب آگهی شركت توليدي پليمر توس
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 051-37271606
شماره همراه 051-37271606
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
کشور Iran
استان استان خراسان رضوی
مسافت: 718 کیلومتر
آدرس مشهد بلوار شهید قرنی نبش قرنی 35 پلاک 1305 واحد 207
دسته
کلمات کلیدی