تهران – میدان قزوین – خیابان قزوین – روبروی شهرداری منطقه 11 09199127896
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی
radinborj.jpg

شرکت بین المللی سازه پردازان اطلس

دفتر فنی مهندسی بابک ، در ابتدا فعالیت خود را با انجام نقشه کشی ساختمانی شروع کرد . پس از مدتی فعالیت در این زمینه و انجام پروژه های متعدد ، خدمات خود را گسترش داد و وسیع تر نمود و خدمات مهندسی جدید تر و متنوع تری را به حیطه فعالیت های خود افزود .

خدماتی از جمله طراحی سازه ، طراحی سوله و سازه های خاص ، انجام ران و رندر نرم افزاری و سایر خدمات تخصصی مهندسی ، تنها گوشه ای از خدمات ما می باشند . کیفیت بسیار بالای خدمات و قیمت مناسب ، همواره در راس تمام امور و اهداف ما بوده است . وجود نظم و ترتیب و برنامه ریزی صحیح و دقیق در امور مهندسی ، اهمیت بسیار زیادی دارد و باعث پیشرفت و توسعه روز افزون فعالیت های مهندسی می گردد .

چارت و ساختار

ساختار سازمانی دفتر فنی مهندسی بابک ، به گونه ای آرایش یافته است که بتواند با کمترین هزینه ، بیشترین بازدهی را داشته باشد . این مساله ، باعث افزایش تعداد پروژه های دریافتی ، کاهش زمان انجام پروژه ها ، وسیع تر شدن خدمات ، و از همه مهم تر ، کاهش قیمت تمام شده هر یک از پروژه ها می باشد .

این بدان معنی است که هزینه ای که مشتریان برای انجام پروژه های خود می پردازند ، بسیار کاهش پیدا می کند . انجام پروژه ها بسیار مقرون به صرفه تر خواهد شد و مشتریان و کارفرمایان ، راضی و خشنود خواهند بود .

ساختار دفتر فنی و مهندسی بابک به چهار رده تقسیم بندی شده است که شامل موارد زیر می باشد :

۱ – تبلیغات ، تحقیقات و توسعه

۲ – انجام پروژه ها

۳ – تدارکات

۴ – امور اداری و مالی

هر یک از این زیر شاخه ها ، خود به بخش های مختلفی تقسیم بندی می شوند و در مجموع ، مجموعه ای را تشکیل می دهند که می تواند با بازدهی بسیار بالا ، خدمات مهندسی را با کیفیتی بی نظیر به مشتریان و کارفرمایان ارائه دهد . شایان ذکر است که کیفیت بسیار بالا و قیمت های بسیار مناسب دفتر فنی مهندسی بابک ، گوی سبقت را از سایر رقیبان ربوده است .

توانمندی ها

دفتر فنی و مهندسی بابک ، وسیع ترین و جامع ترین خدمات مهندسی را به مشتریان و کارفرمایان در سراسر ایران و سایر کشور ها ارائه می دهد . توانمندی اصلی ما ، تخصص بالای ما در انجام پروژه ها و مدیریت امور می باشد .

چندین سال سابقه فعالیت در پروژه های داخلی و خارجی ، تخصص بالای همکاران ، به همراه کلکسیونی از برترین نمونه کارها ، دفتر فنی مهندسی بابک را به یکی از برترین دفاتر مهندسی در ایران تبدیل نموده است . ما با برخورداری از کادر تخصصی و مجرب و تجربه چندین ساله حاصل از انجام پروژه های مختلف ، نقش مهمی را در ارائه خدمات مهندسی در ایران عهده دار هستیم .

مدیران

مدیریت دفتر فنی و مهندسی بابک بر عهده مهندس بابک می باشد . ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران می باشند و بنیان گذار این دفتر فنی و مهندسی می باشند . تمرکز فعالیت ایشان در سال های اخیر ، علاوه بر مدیریت و سازماندهی امور ، عمدتا بر توسعه فعالیت ها و خدمات و افزایش کیفیت خدمات در سطح بین المللی بوده است .

اهداف و چشم انداز

دفتر فنی و مهندسی بابک در نظر دارد با لطف پروردگار متعال و سعی و تلاش روز افزون ، به همراه برنامه ریزی و تاکتیک های دقیق و اصولی ، گام مهمی را در ارائه خدمات مهندسی در داخل و خارج از کشور بردارد . توسعه و گسترش فعالیت ها در سطح بین المللی و انجام پروژه های فرامرزی و فرا منطقه ای ، با کیفیتی قابل توجه و قابل رقابت با شرکت های بین المللی خارجی ، تنها یکی از اهداف ما می باشد .

امید است که با تلاش و پشتکار ، بتوانیم خدماتی حرفه ای را در شاخه های مختلف مهندسی به هموطنان عزیز و گرامی ارائه دهیم و یا گسترش حیطه فعالیت های خود ، نام شکوهمند ایران و ایرانی را بیش از پیش در سراسر جهان مطرح سازیم .


نام تجاری صاحب آگهی شرکت بین المللی سازه پردازان اطلس
زمینه فعالیت
اجرا
مشاوره
شماره تلفن 09199127896
شماره همراه 09199127896
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران – میدان قزوین – خیابان قزوین – روبروی شهرداری منطقه 11
دسته ,
کلمات کلیدی