تهران خیابان ملاصدرا – شماره 177 87182 - 021
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت تاش تجارت پویا

شرکت تاش تجارت پویا با فن آوری مدرن و بروز، ارائه کننده کیفی ترین اقلام در سراسر ایران در حوزه تاسیسات بوده و با اتخاذ تدابیر منحصر بفرد در انتخاب نمایندگان، محصولات خود را به شکل کاملا سیستماتیک و با ایجاد شبکه گسترده فروش و خدمات پس از فروش در سراسرایران عرضه می نماید.

شرکت تاش تجارت پویا به عنوان نماینده محصولات گرمایشی و سرمایشی بوش و متعاقب آن تاش سرویس به عنوان نمایندگی خدمات پس از فروش، امر انتقال تکنولوژی و ارائه خدمات برتر آلمان را بر عهده دارند.

تاش سرویس بعنوان تنها مرکز مجاز سرویس و خدمات پس از فروش، محصولات گرمایشی و سرمایشی بوش و سانیکا را به صورت رایگان نصب و ضمانت می نماید. هم اینک نمایندگان مجاز این شرکت در اقصی نقاط کشور خدمات لازمه را به مشتریان محترم ارائه می نمایند.

درباره محصولات گرمایشی و سرمایشی بوش:

محصولات گروه گرمایشی و سرمایشی بوش عمدتا در دو رده پکیج های شوفاژ دیواری و اسپلیت های سرد و گرم و با توجه به اقلیم منطقه ای طراحی، تولید و به مشتریان ایرانی ارائه می شوند.

از برجسته ترین کیفیت های موجود در محصولات گرمایشی بوش دارا بودن استاندارد ۳ ستاره اروپاست که این امر موجب کسب رتبه اول فروش در اروپا را شده است.


نام تجاری صاحب آگهی شرکت تاش تجارت پویا
زمینه فعالیت
فروش
شماره تلفن 87182 - 021
شماره همراه 87182 - 021
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران خیابان ملاصدرا – شماره 177
دسته ,
کلمات کلیدی