اصفهان، خیابان شیخ بهایی، ساختمان موثق، واحد 13 03132337702
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت داراکار

شرکت داراکار از سال ۱۳۵۲ در صنعت لوله های سخت و شیلنگ های پی وی سی مشغول به فعالیت می باشد. در حال حاضر تولیدات این شرکت شامل لوله و اتصالات سخت پی وی سی، شیلنگ های انعطاف پذیر تقویت شده پی وی سی و همچنین انواع گرانول و کامپاندهای پی وی سی می باشد. لوله و اتصالات سخت پی وی سی (Unplasticized P.V.C Pipes and Fittings) از سایز ۲۰ تا ۵۰۰ میلیمتر جهت مصارف فاضلابی، آبرسانی، برق و مخابرات و همچنین شیلنگ های تک لایه و چند لایه تقویت شده پی وی سی (Reinforced Plasticized P.V.C Hoses) جهت مصارف باغبانی و صنعتی تولید می گردد.شرکت داراکار همچنین تولید کننده و عرضه کننده انواع گرانول پی وی سی (جهت مصارف مختلف مانند لوله ها، کابل های برق و مخابراتی، کفش و غیره) و همچنین کامپاندهای تخصصی پی وی سی مانند (PVC-NBR و PVC-EVA) می باشد.

در طول چهار دهه فعالیت این مجموعه تولیدی، اساس کار بر پایه کیفیت ممتاز محصولات، نوآوری، قیمت مناسب و رضایت کامل مشتری بوده است. شیلنگ های شرکت داراکار جهت مصارف آبیاری و صنعتی نزدیک به چهار دهه در بازار ایران حضور داشته و در طی این مدت تلاش مدیریت شرکت در جهت بکارگیری تکنولوژی روز و همچنین تربیت و بکارگیری نیروهای متخصص در جهت انجام تولید مطابق با استانداردهای روز جهانی بوده است.

در حال حاضر تولیدات شرکت داراکار علاوه بر بازارهای داخلی، به کشورهای ایتالیا، کویت، قطر، امارات متحده عربی، عراق، افغانستان، ازبکستان، قزاقستان، قرقیزستان و تاجیکستان صادر می گردد.

محصولات این شرکت بطور دائم توسط آزمایشگاه مجهز شرکت داراکار کنترل و مراقبت می شود. آزمایشگاه داراکار دارای گواهینامه آزمایشگاه همکار از اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران می باشد. همچنین کلیه محصولات شرکت داراکار دارای گواهینامه های بین المللی ISO 9001، ISO 14001 و OHSAS 18001 از شرکت SGS سوئیس می باشد.


نام تجاری صاحب آگهی شرکت داراکار
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 03132337702
شماره همراه 03132337702
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان اصفهان
مسافت: Unknown
آدرس اصفهان، خیابان شیخ بهایی، ساختمان موثق، واحد 13
دسته ,
کلمات کلیدی