تهران، شهرک غرب،بلوار دادمان خیابان میلاد، کوچه میلاد ششم پلاک 11، واحد 3 02188083780
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت سازه های مقاوم ایرانیان (سما)

شرکت سازه های مقاوم ایرانیان (سما) یکی از شرکت های مهندسی ایرانی است که نماینده رسمی فروش و اجرای محصولات شرکت بین المللی ISOLATEK INTERNATIONAL در ایران بوده و در اجرای پوشش های محافظ در برابر حریق در صنایع نفت و گاز و صنایع جنبی مرتبط و همچنین پوشش های ضد حریق ساختمانی فعالیت دارد. هسته اولیه شرکت سما با بهره گیری از کارشناسان و متخصصین مجرب ایرانی در زمینه پوشش های ضد حریق شکل گرفته و با ایجاد ساختارهای مناسب مدیریتی و تخصصی مرتبط، موفق به دریافت نمایندگی رسمی شرکت ISOLATEK INTERNATIONAL در ایران شده است.

شرکت سازه های مقاوم ایرانیان (سما) با بیش از ۴۰ نفر کارکنان مجرب خود که حدود سه چهارم آن کادر تخصصی در زمینه اجرای پوشش ضد حریق می باشند، خدمات خود را در سراسر ایران و سایر کشورها عرضه می کند. کادر فنی شرکت در زمینه های تخصصی پوشش های ضد حریق، شیمی، ساختمان، و برنامه ریزی و کنترل پروژه، و با رویکرد محافظت از محیط زیست فعالیت می کنند.

شرکت ISOLATEK INTERNATIONAL که در گذشته به نام CAFCO International در ایران فعالیت داشته، اولین و بزرگترین شرکت فعال در زمینه پوشش های محافظ در برابر حریق در ایران محسوب می شود. این شرکت که به صورت تخصصی در تولید پوشش های محافظ در برابر حریق فعالیت دارد، تولید کننده انواع ملاتهای پاششی (Spray Fire Proofing Materials)، رنگ های منبسط شونده (Intumescent Paints)، و بردهای محافظ در برابر حریق بوده و با بیش از ۵۵ سال سابقه فعالیت در این صنعت، به عنوان برترین تولید کننده این محصولات در دنیا شناخته شده است. کلیه تولیدات این شرکت دارای بالاترین استانداردهای جهانی بوده و در خاورمیانه و ایران نیز بیشترین حجم فعالیت ضد حریق را به خود اختصاص داده اند. به دلیل حجم بسیار بالای نیاز منطقه، بزرگترین و مدرنترین کارخانه تولید این محصولات در خاورمیانه را در کشور امارات متحده عربی به نام (Lucky Core International) LUCO LLC راه اندازی کرده است.

با اتکاء به تجارب غنی و با ارزش حاصله از اجرای پروژه های بزرگ در سراسر ایران، شرکت سازه های مقاوم ایرانیان (سما) در حال حاضر از لحاظ کادر تخصصی، اطلاعات فنی – کارشناسی و امکانات اجرایی یکی از شرکت های موفق در اجرای پوشش ضد حریق در ایران محسوب شده و آمادگی پذیرش و اجرای طرح های پیچیده صنعتی به شکل مستقل در داخل و خارج ایران اسلامی را دارا می باشد.

پوشش های ضد حریق یا پوشش های محافظ در برابر حریق ایزولاتک برای محافظت اسکلت های فلزی و بتنی ساختمان ها، هتل ها، مراکز تجاری و اداری، پالایشگاه ها، تونل ها و صنایع نفت و گاز طراحی شده است. برای این منظور پوشش های معدنی بر پایه ورمیکولیت یا رنگ های منبسط شونده ضد حریق پیشنهاد می شود. لازم به ذکر است همچنین پوششهای محافظ در برابر حریق مخصوص چوب، پرده، پارچه، کاغذ و … نیز در سبد کالایی شرکت سازه های مقاوم ایران وجود دارد.