مشهد ، بزرگراه آسیایی ، نرسیده به پلیس راه امام هادی ، ساختمان سپهر ، طبقه هفتم ، واحد ۱۷۱ 05136674960
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت شیشه ایمنی شرق

شرکت شیشه ایمنی شرق با مدیریت محمد استقبال در سال ۱۳۷۲ در مشهد و در زمینی به مساحت ۷۰۰۰ مترمربع تاسیس شده و فعالیت تولیدی خود را در زمینه تولید شیشه های سکوریت ساختمانی و صنعتی از قبیل شیشه های بخاری ، اجاق گاز ، پروژکتور و … مطابق با استاندارد جهانی آغاز نمود. در سال ۱۳۷۴ برای اولین بار در ایران موفق به کسب اولین نشان استاندارد ملی برای شیشه های ۱۰ میل ساختمانی گردید. به منظور توسعه واحد تولیدی ۱۳۷۸ ساختمان جدید شامل سالنهای تولید چاپ سیلک ، برش کاری و پرداخت شیشه احداث شد . در سال ۱۳۷۹ با وارد نمودن کوره هوریزانتال برای اولین بار در استان خراسان موفق به تولید شیشه های تخت و خم به ابعاد ۲۴۴* ۳۶۰ سانتیمتر مطابق با استانداردهای روز دنیا گردید.

در سال ۱۳۸۰ با وارد نمودن یک دستگاه میز برش CNC از کشور ایتالیا امکان برش انواع شیشه ها با دقت بالا و با خطای کمتر از یک صدم میلیمتر به صورت گونیا و دقیق فراهم شد.

در سال ۱۳۸۲ با وارد نمودن خط تولید پیشرفته و کاملا اتوماتیک شیشه های دو و چند جداره و تولید این محصولات این شرکت گام بزرگی به منظور جلب رضایت مشتریان خود برداشت .

در سال ۱۳۸۳ به منظور توسعه مجدد زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع در مجاورت واحد تولیدی خریداری شده و مورد بهره برداری قرار گرفت .

این شرکت در سال ۱۳۸۳ موفق به دریافت گواهینامه ISO 9001 – ۲۰۰۰ مدیریت کیفیت از شرکت URS انگلستان شد و در سال ۱۳۸۵ به عنوان واحد نمونه برتر استاندارد از سوی اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان خراسان انتخاب گردید.

در سال ۱۳۸۷ با راه اندازی خط تولید شیشه لمینت برای اولین بار در ایران موفق به تولید شیشه های لمینت ،ضدگلوله ، ضدسرقت وضدحریق به صورت تخت و خم در ابعاد ۷۲۰* ۲۵۰ سانتیمتر گردید.

شیشه ایمنی شرق از آغاز با بهره گیری از متخصصین مجرب در قسمتهای مختلف و آموزش کلیه پرسنل و استفاده از مدرن ترین ماشین آلات و تجهیزات در سایه حمایت و راهنمایی های مدیریت آگاه موفق به دستیابی کیفیت برتر در محصولات خود شده است.

در سال ۱۳۹۲ شرکت ایمنی شرق ک.فق به اخذ گواهینامه های استاندارد ISO 30001-2011 ، ISO 9001-2008 و گواهینامه کیفیت CE marking جهت تولید شیشه های لمینت، دوجداره، سکوریت و ضد گلوله گردید.


نام تجاری صاحب آگهی شرکت شيشه ايمني شرق
زمینه فعالیت
فروش
اجرا
شماره تلفن 05136674960
شماره همراه 05136674960
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان خراسان رضوی
مسافت: Unknown
آدرس مشهد ، بزرگراه آسیایی ، نرسیده به پلیس راه امام هادی ، ساختمان سپهر ، طبقه هفتم ، واحد ۱۷۱
دسته
کلمات کلیدی