تهران ، شهرری ، جاده امین آباد ، نبش سه راه ذوب مس ، جنب کارخانجات سیمان و ایرانیت تهران 33421140 021
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت فجرری (ایرانیت)

فکر برتر
شرکت فجرری در سال ۱۳۶۶ با تفکر حمایت از کارگران زحمتکش شرکت ایرانیت ، از طرف جمعی از نیروهای مخلص و فعال در بدنه کارگری و مبتکر شرکت ایرانیت مطرح و البته با پیگیری و حمایت های مدیران وقت شرکت ایرانیت به مرحله اجرایی رسید.

برگزاری جلسات و مجمع
ابتدای هر امری ، برنامه ریزی و هدف گذاری با وجود احترام به قانون ، روند صعودی و موفقیت را در پیش خواهد داشت . به همین دلیل تا هیئت مؤسس معرفی و در پی آن جلسات هماهنگی و مجامع تشکیل و با موافقت و حضور ۱۵۰ نفر از کارگران آن زمان ، شرکت در شرف تأسیس قرار گرفت.

اولین مجمع عمومی
اولین مجمع عمومی شرکت در تاریخ ۲۳/۱۲/۱۳۶۶ با حضور تمامی اعضاء تشکیل و پس از طی مراحل قانونی در تاریخ ۱۶/۰۱/۱۳۶۷ در اداره ثبت شرکتهای تهران با شماره ۶۹۴۹۳ به ثبت رسید .

مکان شرکت
پس از ثبت قانونی شرکت ، مدیران وقت شرکت محترم ایرانیت که ماهیت تشکیل شرکت فجرری را از لحاظ به نفع شرکت ایرانیت می دانستند ، چه از لحاظ بازرگانی و چه از لحاظ سازمانی ( حمایت مالی از کارگران) ، اقدام به تحویل حدود ۲۰۰۰ متر مربع زمین و ساختمان واقع در آن با کلیه امکانات نمودند و ضمن به وجود آمدن بزرگترین مرکز فروش محصولات شرکت ایرانیت ، تلاش بر این شد که بهترین و مرغوبترین کالا را با نازلترین قیمت در اختیار مشتریان این نوع محصولات قرار دهد.

ارتقاء و افزایش سرمایه
از تاریخ تأسیس شرکت به بعد بود که با وجود تعداد زیاد کارگران و کارمندان شرکت ایرانیت و موفقیت شرکت فجرری ، بیش از ۸۰۰ نفر دیگر از زحمتکشان شرکت ایرانیت متقاضی سرمایه گذاری در شرکت فجرری شدند که پس از تشکیل مجمع عمومی فوق العاده و تصویب موضوع ، بیش از ۷۰% کارکنان شرکت ایرانیت به عنوان سهامداران جدید معرفی شند که پس از دو دهه از تاریخ تأسیس این شرکت این روند هنوز هم ادامه دارد.


نام تجاری صاحب آگهی شرکت فجرری (ایرانیت)
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 33421140 021
شماره همراه 33421140 021
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران ، شهرری ، جاده امین آباد ، نبش سه راه ذوب مس ، جنب کارخانجات سیمان و ایرانیت تهران
دسته
کلمات کلیدی