مشهد – احمد آباد – فلسطین ۱۴ پلاک ۱۴ ۳۷۶۴۹۰۰۰ – ۰۵۱
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت مشهد سازه

در سال ۱۳۶۰ تاسیس و فعالیت خود را ابتدا در امور ساختمانی آغاز نمود . پس از آن در جریان یک توسعه متوازن و پایدار ، حوزه فعالیت های شرکت به امور تاسیسات و تجهیزات ، راهسازی ، تاسیسات شهری ، طرح و ساخت( EPC ) و صدور خدمات فنی مهندسی گسترش یافته ؛ به نحوی که اکنون، اجرای پروژه های درون و برون مرزی متعددی را درکارنامه دارد.

اخذ گواهینامه های ۲۰۰۰ : ISO9001 در مدیریت کیفیت ، کسب عنوان صادر کننده برتر خدمات فنی مهندسی استان خراسان طی ۸ سال متوالی ، وگواهی های صلاحیت متعدد ، افتتاح شعب و تاسیس شرکت های جدید در کشورهای قرقیزستان ، تاجیکستان و افغانستان و اخذ مجوزهای درجه بالا جهت اجرا پروژه های ساختمانی در این کشور ها ، همگی بیانگرتوفیقات شرکت در راستای توسعه کیفی آن میباشند که البته ، در سایه مدیریت نوین و تحول گرای آن حاصل گردیده است .

این شرکت با بهره مندی از توانمندیهای مدیران ، کارشناسان و کارکنان صدیق خود و با اتکاء به تجارب گسترده ای که در طول سالها فعالیت مستمرهمراه با کسب رضایت مشتریان برایش حاصل گردیده ، جایگاه رفیعی در عرصه های ملی و فرا ملی یافته و از همین جهت اکنون: ” شرکت بین المللی ساختمانی مشهد سازه ” نامیده میشود . اینک در تداوم نیل به اهداف شرکت ، مشهد سازه پا به عرصه سرمایه گذاری و مشارکتهای مالی و فنی با شرکا و سرمایه گذاران داخلی و خارجی در کشورهای همجوار ، آسیای میانه ، حوزه خلیج فارس و دیگر کشورها گذارده است و در همین راستا تامین مالی پروژه هایی را که خود با شرکاء داخلی و خارجی دارد به انجام میرساند و زنجیره تامین کالا نیز برای پشتیبانی پروژه ها یکی دیگر از ظرفیتهای شکل گرفته در مجموعه مشهد سازه می باشد.