تهران، سعادت آباد، پائین تر از اتوبان نیایش، خیابان33، پلاک 4، ساختمان چوبی ،طبقه چهارم 02188692668
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

شرکت مهندسی قیر و آسفالت غرب

شرکت مهندسی قیر و آسفالت غرب، اولین تولید کننده قیرهای امولسیونی (Bitumen Emulsion) و قیرهای محلول (cut back) درغرب کشوربوده و تنها تولیدکننده و صادرکننده قیرهای MC3000 ,MC800 ,MC70 ,MC30 در ایران می باشد. این کارخانه با مشارکت شرکت L.T.A فرانسه در شهرک صنعتی بیستون کرمانشاه احداث گردیده است و از سال ۱۳۹۰ به بهره برداری رسیده است.
این شرکت مجری و پیمانکار نگهداری بخش زیادی از شبکه راه های کشور بوده و اجرای پوشش های حفاظتی آسفالت از قبیل فوگ سیل و سیل کت و آسفالت سطحی و چیپ سیل بخش اعظم فعالیت های حرفه ای این شرکت را تشکیل می دهد به طوری که در سال های اخیر قریب به ۲۰۰۰ کیلومتر از راه های کشور را روکش حفاظتی نموده است.
محصولات این شرکت دارای نشان استاندارد اجباری از سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی کشور بوده و مورد تأیید آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک وزارت راه و شهرسازی می باشد.
همچنین تمامی محصولات مطابق با استاندارد ملی ایران به شماره ۱۲۵۰۵ و استاندارد بین المللی ASTM ( D2027,D2397 ) و استاندارد اروپایی CE به شماره ۱۹۲۲ جهت صادرات به اروپا( EN 15322:2009 ) است.
شرکت مهندسی قیر و آسفالت غرب آمادگی تأمین انواع قیرهای محلول نظیر MC30 , MC70 , MC250 , MC800 , MC3000 و قیرهای امولسیونی کاتیونیک مانند CRS1 ,CRS2 ,CMS2 ,CSS1 را جهت مصارف داخلی و صادرات بصورت فله یا بشکه دارد.
شایان ذکر است کلیه محصولات این شرکت در بورس کالای ایران نیز عرضه می گردد. خریداران می توانند از طریق کارگزارها نسبت به خرید اقدام نمایند.
کشورهای ترکیه، امارات متحده عربی، تانزانیا و کنیا از جمله کشورهایی هستند که تولیدات این شرکت به آنها صادر می گردد.

شرکت مهندسی قیر و آسفالت غرب در راستای محیط زیست

این شرکت رعایت استانداردهای زیست محیطی را در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا ضمن رعایت ایمنی و بهداشت خود را ملزم به رعایت دستورالعمل های زیست محیطی می داند.
قیرهای امولسیونی که جزء محصولات اصلی این شرکت است مخلوطی غیرسمی، غیر فرار و غیرقابل اشتعال بوده و جایگزین مناسبی برای قیرهای محلول می باشد.
به همین دلیل شعار همیشگی این شرکت ” امولسیون های قیری سازگار با طبیعت ” بوده و تولید و گسترش کاربرد این قیرها به عنوان یکی از اهداف اصلی شرکت تبیین شده است.
قیرهای محلول (Cut back) بدلیل دارا بودن نفت سفید مشکلات زیادی را به همراه دارند از قبیل:
– به هدر رفتن نفت سفید به عنوان مواد ذیقیمت
– آلودگی محیط زیست بدلیل تبخیر نفت سفید در هوا و نفوذ به لایه های خاک و سفره های آب زیر زمینی
– خطرات ناشی از آتش سوزی و تنفس بخارات نفت سفید برای کارگران مشغول بکار
در صورتیکه استفاده از آب بجای نفت سفید در قیرهای امولسیونی نه تنها مشکلات را برطرف کرده بلکه باعث افزایش کارایی قیر و میزان چسبندگی آن نیز می شود و کیفیت بالاتری از قیرهای محلول را ارائه می دهد.
مزایای قیرهای امولسیونی به شرح ذیل است:
* عدم نیاز به فرآیند گرمادهی زیاد هنگام استفاده
* عدم نیاز به حلال های نفتی
* عدم آتشگیری هنگام نگهداری، حمل و اجرا
* عدم آلودگی محیط زیست و سمی نبودن و عاری از بوی بد
* امکان کاربرد در شرایط هوای مرطوب
* استفاده گسترده در راهسازی و راهداری
* استفاده از قیرهای امولسیونی ارزانتر بوده و مقرون به صرفه است
یکی دیگر از کاربردهای قیرهای امولسیونی در تثبیت شن های روان و مالچ پاشی است که برای مناطق کویری درغرب کشور که در معرض ریزگردها می باشند مؤثر است.
این شرکت آمادگی دارد شیوه نگهداری و استفاده از این نوع قیرها را به عوامل اجرایی شرکت ها و ادارات و شهرداری ها آموزش دهد.


نام تجاری صاحب آگهی شرکت مهندسی قیر و آسفالت غرب
زمینه فعالیت
اجرا
شماره تلفن 02188692668
شماره همراه 02188692668
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران، سعادت آباد، پائین تر از اتوبان نیایش، خیابان33، پلاک 4، ساختمان چوبی ،طبقه چهارم
دسته
کلمات کلیدی