undermiddle500

همدان بلوار فرودگاه کوچه گمرک 081-32544301
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

صنایع سیم و کابل همدان

شرکت صنایع سیم و کابل همدان در سال ۱۳۶۱ با توجه به نیاز صنعتی کشور ، توسط بخش خصوصی تاسیس و با احداث سالنی برابر با ۳۰۰۰ متر مربع در همدان برای تولید انواع سیم و کابل افشان فشار ضعیف تا یک کیلو ولت تاسیس و احداث گردید و در سال ۱۳۶۸ این مجموعه در اداره ثبت اسناد و املاک استان همدان به نام شرکت صنایع سیم و کابل همدان ثبت گردید . 
این شرکت در سال ۱۳۷۲ با احداث ۳۸۰۰ متر مربع سالن و اضافه کردن ماشین آلات جهت تولید انواع مقاطع کابلهای فشار ضعیف تا یک کیلو ولت و در سال ۱۳۷۴ با احداث ۲۷۰۰ متر مربع سالن و اضافه کردن ماشین آلات تولید انواع آمیزه های پی وی سی و در سال ۱۳۸۳ با احداث ۱۰۰۰۰ متر مربع سالن جهت توسعه کمی تولید انواع کابلهای فشار ضعیف ، تولید کابلهای مخابراتی، تولید کابلهای با عایق XLPE و در سال ۱۳۸۴ با احداث ۱۴۰۰ متر مربع سالن جهت تولید مفتول مس ۸ میلیمتری توانسته برنامه های توسعه ای خود را به پیش ببرد . 
ماشین آلات تولیدی این شرکت شامل انواع دستگاه های کشش ، بانچر، تاب، اکسترودر از معروفترین سازندگان جهانی از کشور های اتریش، آلمان، آمریکا، انگلیس، ایتالیا، چین و کانادا می باشد
در حال حاضر این کارخانه با مساحتی معادل ۸ هکتار و زیر بنایی برابر ۲۵ هزار متر مربع و استفاده از ماشین آلات مدرن ، انواع سیم و کابل فشار ضعیف و کابلهای مخابراتی را مطابق استاندارد ملی ایران و سایر استانداردهای بین المللی تولید می نماید.
با اجرای طرحهای توسعه و استفاده از ماشین آلات جدید ، در حال حاضر توانایی تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف و کابلهای مخابراتی را با ظرفیت سالیانه ۳۵۶۰۰ تن دارد. در واحد گرانول سازی ، امکان تولید سالیانه ۱۵۰۰۰ تن انواع گرانول P.V.C و در واحد مفتول سازی امکان تولید مفتول مس ۸ میلیمتر به روش UP CAST با ظرفیت تولید سالیانه ۷۵۰۰ تن فراهم گردیده است.
بخشهای تولید کابلهای شبکه کامپیوتری (LAN) و کابلهای فشار متوسط و قوی در دست اجراست و بزودی در ردیف محصولات این شرکت قرار خواهند گرفت.
بدیهی است توسعه فیزیکی و بالا بردن کمیت تولید بدون استفاده از ابزار مدیریت جامع ،امکان پذیر نبوده ، لذا این شرکت گواهی سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه شامل: سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001)نسخه (۲۰۰۸ ، حفاظت از محیط زیست (ISO14001:2004) ، ایمنی و بهداشت شغلی ( OHSAS 18001:2007) و گواهی CE MARKING را دریافت کرده است.
ضمناً واحد آزمایشگاه این شرکت با استقرار ISO/IEC 17025 موفق به دریافت گواهینامه تائید صلاحیت آزمایشگاه از اداره استاندارد شده است و در حال حاضر آزمایشگاه همکار موسسه استاندارد نیز می باشد.
مدیریت تضمین کیفیت و سیستمهای کنترل در خط (on-line) مشتریان را از کیفیت بالای محصولات شرکت و انطباق مشخصات فنی آنها را با استانداردهای ملی ایران ( ISIRI 3569-1 , ISIRI 607) و سایر استانداردهای رایج بین المللی (VDE, IEC , BS, ASTM , …) مطمئن می سازند.
این شرکت شرکتی پویاوفعا ل می باشدوسیاست گذاری وتعیین خط مشی واهداف کلان توسط هیئت مدیره شرکت ومتعاقب ان پیگیری اهداف وسیاستها توسط مدیر عامل با همکاری مجموعه مدیران ارشدانجام می گردد. هدف کلی شرکت صنایع سیم وکابل همدان ارائه محصولاتی بازمان تحویل مورد قبول مشتری باکیفیت بالا ونیز قیمت مناسب می باشد


نام تجاری صاحب آگهی صنایع سیم و کابل همدان
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 081-32544301
شماره همراه 08132544300
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان همدان
مسافت: Unknown
آدرس همدان بلوار فرودگاه کوچه گمرک
دسته
کلمات کلیدی