تهران – شریعتی – بالاتر از ملک – روبروی آتش نشانی – پلاک ۶۲۳ ۸۸۴۳۲۶۳۹
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

نیوکالر

فعالیت این مجموعه در صنعت رنگ (قبل از سال ۱۳۲۰) ابتدا با واردات رنگ آغاز و منجربه تاسیس یکی از فروشگاههای رنگ توسط مرحوم محمد رضا پورطاهر گردید .
از آنجا که بعد از پیروزی انقلاب سیاست کلی کشور بر تقویت تولیدات داخلی متمرکز گردید شرکت کالر شیمی در سال ۱۳۶۰ به شماره ثبت ۴۱۵۱۵ با تکیه بر تجربه موسس خود تاسیس و تولیدات رنگهای روغنی و صنعتی خود را آغاز نمود . این شرکت در سال ۱۳۸۰ با نگرشی نو به آینده بازار رنگ در ایران و با هدف ایجاد تحول در صنعت رنگهای ساختمانی اولین مرکز ترکیب رنگ کامپیوتری Paint Shopدر ایران را با همکاری CPS COLOUR و با نام نورنگ پوشش تاسیس نمود .
نورنگ پوشش در راستای رسیدن به ۲ هدف اصلی خود :
۱ – حذف رنگهای مضر پایه حلالی و جایگزین رنگهای آب پایه و ترویج فرهنگ استفاده از آن
۲ – راه اندازی سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری
به عنوان اولین مرکز پخش رنگ های اکریلیک آب پایه وارد بازارنسل نوین رنگ های ساختمانی گردید و در همین راستا پس از گسترش بازارو احساس نیازبه تولید این گونه رنگ ها با کادری مجرب وعقد قرارداد انتقال تکنولوژی و دانش فنی از ۲ شرکت CPS COLOUR وThechno Plan آلمان تولید رنگهای آب پایه و سازگار با شرایط آب و هوایی کشوررادر دستور کارخود قرارداد و در سال ۱۳۸۲ کارخانه ای جدید با امکانات و ماشین آلات پیشرفته و با تولیداتی صرفاً آب پایه را تاسیس نمود.
اینک خداراشاکریم که با پشتوانه تجربه ۳۰ساله خود در امر تولید و فروش انواع رنگ های ساختمانی به عنوان اولین تولید کننده رنگ های آب پایه توسط سیستم ترکیب رنگ کامپیوتری موفق به گسترش فعالیت خود و نصب چندین دستگاه تینت در تهران و شهرستانها گردیده ایم و تمامی این موفقیت ها میسر نبود مگر با حمایت کلیه پیمانکاران اجرایی و همچنین شما مصرف کننده نهایی که مشوق اصلی این شرکت می باشید


نام تجاری صاحب آگهی نیوکالر
شماره تلفن ۸۸۴۳۲۶۳۹
شماره همراه ۰۰۹۸۹۱۲۱۲۷۵۳۴۰
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران – شریعتی – بالاتر از ملک – روبروی آتش نشانی – پلاک ۶۲۳
دسته
کلمات کلیدی