مشهد-بزرگراه آزادی حد فاصل ازادی 58 و 60 جنب نمایندگی مرسدس بنز مجتمع سپهر 05136586816
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی
I380X300_6354985973372.jpg

گروه آریا

گروه آریا در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه ساخت ماشین آلات بتن در شهر مقدس مشهد آغاز نمود

.
پس از گذشت ۳ سال و با پیش بینی رونق صنعت سبک سازی بر آن شد که در این عرصه گام نهد. و در اوایل سال ۱۳۸۸ شرکت ماشین سازی آریا فوم بتن به ثبت رسید.

با استعانت از پروردگار و تلاش شبانه روزی پرسنل شرکت و با هدف مشتری مداری و رقابت با محصولات کشورهای اروپایی، هم اکنون این شرکت توانسته طیف محصولات و قطعات تولیدی خود را به بیش از ۱۰ نوع محصول در مدلهای مختلف برساند .

فعالیت شرکت محدود به ساخت ماشین آلات و تولید قطعات نشده و این شرکت توانسته در زمینه تولید بلوک سبک و با به کارگیری نیروهای مجرب و متخصص اقدام به اجرای شیب بندی و کف سازی پروژه ها با فوم بتن در اقصی نقاط ایران فعالیت نماید.

نتیجه نظر سنجیهای بعمل آمده از مشتریان و متقاضیان محترم، نشان دهنده رضایت مندی ایشان از کیفیت بلوکه های سبک ، ماشین آلات و اجرائیات فوم بتن این شرکت بوده و مؤید دست یابی به اهداف والا و بلند مدت این شرکت در راستای خدمات متمایز، با کیفیت و مشتری مداری می باشد.

همه و همه این فعالیت ها و تبلیغات از اوایل سال ۱۳۸۸ باعث آن شد که طیف عظیمی از دست اندرکاران ساخت وساز، تولید کنندگان انواع مصالح ساختمانی و صنعت گران در زمینه های مختلف به صنعت سبک سازی خوشبین شده و به سوی آن گروییده شوند.

( پس باعث خرسندی ماست که توانستیم صنعت سبک سازی را در کشور رونق بخشیم )


نام تجاری صاحب آگهی گروه آريا
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 05136586816
شماره همراه 09155002350
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان خراسان رضوی
مسافت: Unknown
آدرس مشهد-بزرگراه آزادی حد فاصل ازادی 58 و 60 جنب نمایندگی مرسدس بنز مجتمع سپهر
دسته
کلمات کلیدی