تهران، شهرک غرب، بلوار شهید فرحزادی، خیابان شهید حافظــی، کوچـــه کاج، پلاک ۶۶، واحد ۱ 02122063426
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

گروه ساختمانی زیگورات

گروه ساختمانی زیگورات با بهره گیری از نیروهای مجرب و باسابقه، در زمینه ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک و عمران فعالیت میکند. فعالیت گروه ساختمانی زیگورات با تاسیس شرکت پایدار پی کاران زیگورات آغاز شده و شرکت مهندسین مشاور تدبیر سازه زیگورات، دومین زیرمجموعه این گروه میباشد.
این گروه با اتکا بر تخصص و تجربه، شناخت نیازها و توانمندی های جامعه مهندسی و استفاده از دستاوردهای حرفه ای جدید و تاکید بر نوآوری در ارائه خدمات، خط مشی خود را مبتنی بر تلاش برای جلب رضایت کارفرمایان، تعهد به اخلاق حرفه‌ای و انجام دقیق و با کیفیت خدمات تعریف نموده است.
شرکت پایدار پی کاران زیگورات در زمینه ارائه خدمات پیمانکاری و اجرایی در زمینه خاکبرداری و پایدارسازی گود، اجرای فونداسیون و ساختمانهای با اسکلت فلزی و بتنی و اجرای روشهای مختلف بهسازی بستر، زهکشی و آب بندی فعالیت نموده و تاکنون پروژه های متعددی را با کسب رضایت کارفرمایان به اتمام رسانده است.
شرکت مهندسین مشاور تدبیر سازه زیگورات، با هدف ارائه خدمات مشاوره و طراحی در زمینه مهندسی ژئوتکنیک و عمران تاسیس شده است. از جمله فعالیتهای این شرکت میتوان به انجام مطالعات ژئوتکنیک و مکانیک خاک، مطالعات زمین شناسی و لرزه خیزی، مطالعات ژئوفیزیک و مقاومت الکتریکی، مطالعات محیط زیست، طراحی و نظارت بر اجرای انواع روشهای پایدارسازی گود و بهسازی بستر، نقشه برداری و ارائه خدمات کنترل کیفی عملیات خاکی، بتنی و جوش اشاره نمود.

ماموریت ها و اهداف زیگورات
حفظ صیانت از ارزشهای شرکت.
صداقت، درستکاری و پایبندی به اخلاق کسب و کار.
ارتقای نظام مهندسی شرکت از طریق بکارگیری فن­آوری­های نوین، گسترش سطوح کارشناسی و آموزش­های تخصصی منابع انسانی.
دستیابی به رضایت کارفرمایان با رعایت شرایط عمومی وخصوصی پیمان و مطابقت دقیق با مشخصات فنی پروژه.
ارائه اطلاعات و مشاوره تخصصی به کارفرمایان.
استفاده از روش‌های علمی و استانداردهای مدیریت پروژه برای تحویل به موقع و با کیفیت پروژه­ها، و نیز بهینه ­سازی و کوتاه کردن زمان پروژه با سیستم مدیریت پروژه اختصاصی پایدارسازی.
به کارگیری و انطباق روش­های روز دنیا در عرصه ژئوتکنیک.
ترویج و آموزش تجربیات و دانش فنی به مهندسین و فعالین عرصه ژئوتکنیک.
توسعه تحقیق، پژوهش و ایجاد ارتباط موثر با مراکز علمی و دانشگاه­ها.
توسعه زمینه­ های خدمات شرکت در قالب گروه­های تخصصی نظام ­مند.
برای نیل به اهداف فوق نظام مدیریت کیفیت شرکت پایدار پی کاران زیگورات بر اساس استاندارد ISO 9001 سامان یافته و بر این اساس، ساختار سازمانی مناسب، برنامه ریزی مدون، زمان بندی و نظارت دقیق بر اجرای پروژه ها، تقسیم کار براساس شایستگی، تخصص، تعهد و ایجاد روحیه احساس مسئولیت در کلیه کارکنان و برخورداری از مشارکت ایشان که مهمترین عوامل اجرای سیستم می‌باشد ایجاد و برقرار می‌گردد. استقرار و استمرار خط مشی شرکت پایدار پی کاران زیگورات از تعهدات مدیریت ارشد آن بوده است. دراین راستا، همه سطوح شرکت تلاش خواهند نمود تا ایجاد فرهنگ بهبود مداوم، نظام مدیریت کیفیت در شرکت پایدار پی کاران زیگورات را نهادینه کرده و ارتقا بخشند.

چشم انداز شرکت
دستیابی به رتبه نخست در عرصه ژئوتکنیک و پایدارسازی.