تهران ،جاده خاوران ،شهرک صنعتی خاوران ، سایت فلزکاران، شماره 2707 22397279
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

گروه صنعتی تهران استپ

( طراحی و اجرای تخصصی پله گرد و انواع پله های اکسپوز مدرن)
همگام با رشد صنعت ساختمان در دهه اخیر و بکارگیری از عناصر مدرن در معماری نوین،
گروه صنعتی تهران استپ با بهره گیری از چهل سال تجربه اجرای سازه های فلزی خاص از سال ۱۳۸۶ به صورت تخصصی با همکاری تیم مهندسی از دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، فعالیت طراحی و تولید انواع پله گرد ، پله پیچ ، پله معلق ، پله گردون ،پله های قوسی ،مارپیچ و انواع پله های مدرن …با تنوع در نوع سازه بار بر ، با قابلیتهایی از قبیل زیبایی منحصر به فرد ، استفاده از کمترین فضا ها ، استحکام در عین ظرافت و پاسخگویی به سلیقه های گوناگون در اجرای نازک کاری دکوراتیو متناسب با نوع کاربری آغاز نمود .
هم اکنون این واحد با کارنامه ای درخشان از اجرای صدها دستگاه پله گرد در محیطهای داخلی و خارجی ساختمان در تهران و اکثر استانهای کشور ، آماده ارائه خدمات مهندسی در طراحی و جانمایی و اجرای انواع پله های اکسپوز گرد و مدرن (پله پیچ) مطابق استانداردهای جهانی ( با ارائه محاسبات مهندسی سازه ، طراحی سه بعدی و انتخاب نازک کاری نرده و کفپوش پله دکوراتیو مناسب) در کوتاهترین زمان ممکن هستیم .
اجرای سازه های خاص مرتفع ، سنگین و فرم دار پله گرد و پله پیچ گردون فلزی و نازک کاریهای انحصاری از دیگر تواناییهای این واحد محسوب می گردد.
( کلیه تصاویر پله های پیچ و مدرن این مجموعه صرفا از لحاظ سازه یا نازک کاری متعلق به گروه صنعتی تهران استپ بوده و از تصاویر خارجی یا همکاران استفاده نشده است
و تنها گروه بارمان دکور به عنوان واحد نازک کاری تصاویر را در اختیار دارد.)
تهران استپ مجری تخصصی انواع پله های اکسپوز دکوراتیو (پله گردون ،پله گرد، پله پیچ ، اسپیرال مارپیچ، پیش ساخته و…)


نام تجاری صاحب آگهی گروه صنعتی تهران استپ
زمینه فعالیت
فروش
اجرا
شماره تلفن 22397279
شماره همراه 2709200 0912
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران ،جاده خاوران ،شهرک صنعتی خاوران ، سایت فلزکاران، شماره 2707
دسته ,
کلمات کلیدی