تهران، بلوار میرداماد، شماره ۱۸۵ 02122269990
مشاهده وب سایت افزودن به محبوب‌ها تماس با صاحب آگهی

گروه صنعتی سدید

گروه صنعتی سدید با نیم قرن سابقه، بنیان گذار صنایع ماشین سازی و تولید لوله و پروفیل و ریخته گری بوده و در حال حاضر بعنوان یکی از بزرگترین هولدینگ های صنعتی ایران بشمار می رود که طی سالهای اخیر همواره جزو فهرست یکصد شرکت برتر کشور قرار گرفته است و با حضور در سهامداری ۱۷ شرکت فعال در ابعاد گوناگون صنعت ، فعالیت گسترده ای دارد.

چشم انداز
به کارگیری فناوری های نوین و کارآمد، مدیریت روزآمد، نوآوری و بهبود مستمر در ۵ سال آینده سدید را قادر می سازد تا در ردیف شرکتهای تراز اول در تولید لوله های آب، نفت و گاز و اجرای پروژ ههای پیمانکاری در بازار داخلی به شمار آمده و دارای توان حضور در بازار جهانی باشد.

ماموریت
ماموریت گروه صنعتی سدید به عنوان یک شرکت هولدینگ با رویکرد ارزش آفرینی و هم افزایی اقتصادی، انجام پیمانکاری عمومی در زمینه های نفت، گاز، آب، انرژی، شکر و تولید لوله های قطور انتقال نفت، گاز و آب با فناور یهای روز آمد، متنوع و توسعه فعالیت و مشارکت در صنایع مرتبط می باشد که با توجه به سابقه طولانی ، تخصص و توانمند یهای فنی به عنوان سازمانی معتبر در کشور و منطقه شناخته می شود. با توجه به ماهیت کسب و کارهای موجود کارفرمایان دولتی اصلی ترین مشتریان گروه می باشند.

اهداف کیفی
انجام پروژه های EPC در حوزه نفت و گاز شامل خطوط لوله، تاسیسات پالایشگاهی و تاسیسات سرچاهی و تشکیل کنسرسیوم جهت تامین مالی پروژه ها با استفاده از منابع مالی و سرمایه ای داخلی و خارجی
توسعه بازارهای محلی و منطقه ای و تاکید بر صدور خدمات فنی و مهندسی در زمینه احداث کارخانجات شکر
صادرات بخشی از لوله های تولیدی به بازار خارجی
مشارکت یا سرمایه گذاری در زنجیره تامین و تولید لوله های قطور از جمله تامین ورق های فولادی
توسعه نظام ارتباطات گروه با محافل علمی، سندیکاها ، انجمن ها ، دستگاه های دولتی و نهادهای قانون گذاری در داخل و خارج به صورت سیستماتیک
رشد قابلیتهای نیروی انسانی با اتکا به استراتژی آموزش و انگیزش کارکنان
ایجاد نظام ارزیابی میزان ارتقای رعایت استانداردهای زیست محیطی
مشارکت در فعالیت های اجتماعی
ایجاد نظام ارزیابی میزان رضایت مشتریان و تلاش در جهت رشد ارزش آفرینی


نام تجاری صاحب آگهی گروه صنعتی سدید
زمینه فعالیت
فروش
تولید
شماره تلفن 02122269990
شماره همراه 02122269990
ساعات تماس 8 صبح
سایت وب لینک مشاهده وب‌سایت
استان استان تهران
مسافت: Unknown
آدرس تهران، بلوار میرداماد، شماره ۱۸۵
دسته
کلمات کلیدی