افتتاح ۱۰۰۷ واحد مسکن مهر در استان خراسان‌جنوبی


۱۳۹۵/۰۹/۲۹ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


2194036

به گزارش ساخت یاب به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی جواد حق‌شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به پروژه‌های افتتاح شده استان خراسان‌جنوبی گفت: امروز ۲۹ آذرماه، ۱۰۰۷ واحد مسکن‌مهر در شهرستان بیرجند واقع در استان خراسان‌جنوبی افتتاح شده است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۹۷ واحد مسکن مهر شهرستان فردوس را به عنوان پایلوت و به نمایندگی از ۱۰۰۷ واحد مسکن مهر افتتاح کرد.

معاون مسکن‌شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ادامه داد: از کل ۱۰۰۷ واحدی که در استان خراسان جنوبی جزو برنامه بهره‌برداری است ۵۰۴ واحد مربوط به شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر است که متولی آن به صورت مستقیم بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

به گفته حق‌شناس، تامین مابقی واحدهای مسکن‌مهر یعنی ۴۰۳ واحد مسکونی که متعلق به شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر جمعیت است برعهده بخش مسکن مهر وزارت راه و شهرسازی است.

این مقام مسئول بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی همچنین از افتتاح ۴۲۰ واحد مسکن در علی‌آباد لوله خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: در شهرستان سرایان در خراسان جنوبی نیز افتتاح طرح هادی و مسکن روستایی را داریم که بر اساس آن ۳۸۶۱ واحد مسکن روستایی افتتاح شد.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب