undermiddle500

امسال ساخت ۵۰ هزار خانه در شهرهای جدید آغاز می‌شود


۱۳۹۷/۰۴/۰۸ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


building-sakhtyab

به گزارش ساخت یاب به نقل از  ایسنا، حبیب‌الله طاهرخوانی پنج‌شنبه ۷ تیر در آیین آغاز عملیات اجرایی مسیر جدید دسترسی شهر جدید صدرا به شیراز بیان کرد: مخاطب ما برای ساخت این ۵۰ هزار واحد مسکونی اقشار متوسط اجتماع خواهند بود.

او با بیان این‌که ۵۰ هزار واحد مسکونی مورد نظر با روش‌های مشارکتی احداث می‌شود، ا فزود: امروز در شرایط خاصی به لحاظ اقتصادی قرار داریم و بازار مسکن نیز با نوساناتی مواجه است؛ در چنین شرایطی عرضه مسکن برای اقشاری که به لحاظ اقتصادی متوسط اجتماع محسوب می‌شوند، یک سیاست مناسب خواهد بود.

معاون وزارت راه و شهرسازی همچنین یکی از سیاست‌های مهم وزارت متبوعش را تسهیل و تسریع دسترسی‌ها از شهرهای جدید به شهرهای مادر عنوان کرد.

طاهرخوانی با بیان اینکه در راستای تسهیل دسترسی به شهرهای جدید پروژه‌های بسیاری در کشور شروع‌شده و پروژه آزادراه تبریز- سهند، صدرا- دوکوهک و… از این دست پروژه‌ها است، عملیاتی شدن چنین پروژه‌هایی را نشان از قدرت تصمیم‌گیری مدیران برشمرد.

معاون وزارت راه و شهرسازی گفت: یکی از عوامل توفیق یا عدم توفیق شهرهای جدید، مسیرهای دسترسی است که این موضوع در شهر جدید صدرا با مدیریت جدید به‌خوبی دیده‌شده، ضمن اینکه مطالعات توسعه حمل‌ونقل ریلی نیز در این شهر باید هرچه زودتر به سرانجام برسد.

نظر