undermiddle500

انتشار اطلاعات تمامی معاملات و مناقصات شهرداری در سایت


۱۳۹۷/۰۳/۰۱ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار شهر


hashemi-mohsen

به گزارش ساخت یاب به نقل از ایسنا ، هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه امروز جلسه آرامی را گذراندیم، به شوخی گفت: البته می‌تواند دلیل آن روزه داری اعضا باشد که توصیه کردم در جلسات بعدی نیز اعضا روزه دار باشند تا جلسات آرامی را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه در جلسه امروز مصوبه خوبی داشتیم، گفت: طرح الزام شهرداری به ارائه شفاف معاملات در شهر دستاورد خوبی بود که بر اساس آن مردم از تمام معاملات و مناقصات و مزایده‌ها با خبر می‌شوند که این حرف به تصویب رسید.

وی در مورد تجمع برخی پیمانکاران در مقابل شورای شهر گفت: این تجمع مقابل شهرداری و نه مقابل شورا بوده است و آنها از شورا حمایت می‌خواهند که قطعا از آنها حمایت می‌شود اما خطابشان به شهرداری است.

وی به شوخی گفت: البته می‌توانیم از شهرداری تقاضا کنیم که از اینجا برود تا این سوءتفاهم که پیمانکاران مقابل شورا تجمع کردند حل شود.

وی با بیان اینکه لایحه نرخ تاکسی برای بررسی بیشتر به شهرداری برگردانده شد، گفت: افزایش ۱۲ درصدی نرخ کرایه اتوبوس در جلسه امروز به تصویب رسید که برای تایید به فرمانداری ارسال می‌شود.

هاشمی در مورد گزارش خرید و فروش طرح ترافیک نیز گفت: به نظر می‌رسد این موضوع که در فضای مجازی مطرح شده درست نیست.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا شما کارت شناور دارید، گفت: نه من کارت ندارم.

رییس شورای شهر تهران همچنین در مورد مطرح شدن خرید و فروش نام ایستگاه‌های مترو گفت: در اکثر شهرها در خطوط مترو و حمل و نقل عمومی که از مکان‌های مهم که بعضا جنبه تجاری دارند نام آن ایستگاه را می‌توانند به آن شرکت تجاری واگذار کنند و در مورد ایستگاه اتمسفر نیز در دوره قبل از مدیریت من در مترو این اتفاق رخ داده است.

نظر