Warning: session_start(): open(/opt/alt/php70/var/lib/php/session/sess_c8vu74bsg1211j6fnkg88ravh2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php on line 36 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php:36) in /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php on line 36 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php:36) in /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/class/class_layout.php on line 433 برنامه جدید برای سیمان باقران وکک طبس-اخبار صنعت ساختمان-ساخت‌یاب

برنامه جدید برای سیمان باقران وکک طبس


۱۳۹۵/۰۵/۲۴ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار صنعت ساختمان


استاندار خراسان جنوبی

درسفرکاری استاندار خراسان جنوبی برای شرکت در نشست مشترک استانداران با هیئت دولت فرصتی دست داد تا «پرویزی» با وزیر صنعت،معدن و تجارت درباره رفع مشکلات ۲ پروژه کلان اقتصادی استان گفتگو کند و به نتایج خوب وارزنده ای دست یابد.
«پرویزی» در گفتگوی اختصاصی با «خراسان جنوبی» به دستاورد های دیدار با مهندس«نعمت زاده» اشاره می کند و می گوید: دراین دیدار مشکل سیمان باقران و کک طبس مطرح و  در مورد سیمان باقران بعد از بحث فراوان مقرر شد در کنار افزایش سهم مشارکت سرمایه گذاران، بانک کشاورزی ۲۰ میلیارد تومان تسهیلات به این واحد تولیدی در دست احداث استان که حدود ۱۱ سال از شروع عملیات اجرایی آن می گذرد بپردازد.
به گفته وی البته قرار است همزمان با کار کارشناسی بانک تسهیلات مورد نیاز را پرداخت کند تا روند تکمیل پروژه بیش از این دچار وقفه نشود.
وی به توافقات انجام شده برای کارخانه کک طبس هم اشاره می کند و این که قرار است با مشارکت سرمایه گذار بانک توسعه صادرات تسهیلات مورد نیاز برای اتمام این پروژه را بپردازد به این معنی که هرچقدر سرمایه گذار مشارکت کند بانک توسعه صادرات ۲ برابر آن تسهیلات پرداخت کند.
همچنین او در برنامه دارد تا وقت جداگانه ای برای دیدار با معاون اول رئیس جمهور بگیرد و دکتر«اسحاقی» را در جریان مسائل و مشکلات استان قرار دهد. «پرویزی» در ادامه به نتایج نشستی که استانداران با معاون اول رئیس جمهور در حوزه اقتصاد مقاومتی داشتند و مصوبه های این نشست  اشاره می کند.   او دراین نشست اختیارات محدود بانک های استان را  برای پرداخت تسهیلات به طرح های اقتصاد مقاومتی مطرح کرده زیرا حداکثر سقف اعتباری که بانک ها می توانند در خراسان جنوبی به متقاضیان طرح ها بپردازند ۲ میلیارد تومان است که به دلیل حضور رئیس کل بانک مرکزی دراین جلسه از «سیف»خواسته شد سقف اعتباری به استان ها تفویض شود.  وی به محض ورود به استان هم با مدیران بانک های کشور دراین زمینه مکاتبه کرد و از آن ها خواست حداقل سقف اعتباری را به ۸ تا ۱۰ میلیارد تومان افزایش دهند تا تعداد کمی پرونده برای بررسی به تهران ارسال شود.
موضوع دیگری که او مطرح کرده تخفیف بدهی مالیاتی است و با این خواسته هم موافقت شد طوری که بر اساس آن مصوب شد تخفیف بدهی های مالیاتی از ۳۶ به ۶۰ ماه افزایش یابد.
دیگر موضوع مطرح شده از سوی «پرویزی» افزایش متراژ واگذاری زمین به متقاضیان واحدهای صنعتی کلان است که تاکنون ۲۰ هکتار بوده و مصوب شد تا به ۱۰۰ هکتار افزایش یابد و استان خودش در این زمینه تصمیم بگیرد.
بنابر گفته او در مورد واگذاری طرح های نیمه تمام دولتی هم رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی اعلام کرد باتوجه به این که مشکلات هر استان دراین زمینه متفاوت است هر استانی هر پیشنهادی که به تسریع در کار کمک می کند را به این سازمان منتقل کند تا به طور جداگانه بررسی شود. وی تصمیم های هفته گذشته هیئت دولت را فوق العاده خوب ارزیابی می کند و وعده می دهد: به محض ابلاغ به استان آن ها را دراختیار رسانه ها قرار دهد.

خراسان

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب

Warning: Unknown: open(/opt/alt/php70/var/lib/php/session/sess_c8vu74bsg1211j6fnkg88ravh2, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0