برگزاری هشتمین نمایشگاه سازه و فولاد در بهمن ماه


۱۳۹۶/۰۵/۰۴ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار صنعت ساختمان


expo-600

 به گزارش ساخت یاب به نقل از ایرنا بهروز عسگریان اظهار کرد: در این همایش پنل های تخصصی داریم. پنل مبحث دهم مقررات ملی ساختمان با حضور کارشناسان برجسته، اساتید به نام و خبرگان این موضوع برای بحث و تبادل نظر در خصوص ابهام­های احتمالی و موارد مرتبط یکی از این پنل هاست.
وی ادامه داد: از همه اساتید و مهندسان می خواهیم برای طرح سوالات خود در این پنل شرکت کنند، ضمن اینکه می توانند با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی کنفرانس به http://isssconf.ir/ سوالات خود را به اطلاع برگزارکنندگان برسانند تا در پنل مطرح شود.
رئیس هیئت مدیره انجمن سازه های فولادی ایران نیز در مورد هشتمین دوره کنفرانس سازه و فولاد گفت: این همایش در مرکز همایش های بین المللی هتل المپیک تهران در سطح ملی برگزار می شود.
سید رسول میرقادری افزود: این همایش که از هشت سال قبل سالانه و به طور مستمر برگزار شده، هر دو سال یکبار در سطح بین المللی میزبان سخنرانان و مهمانان خارجی است.
استاد دانشگاه تهران اضافه کرد: در این کنفرانس سه ورک شاپ داریم که سه روز قبل از برگزاری همایش در مورد مباحث ویژه طراحی و مسائل فنی سازه با حضور اساتید داخل و خارج کشور برگزار می شود همچنین ۴ سخنران کلیدی در نظر گرفته ایم.
به گفته میرقادری، دانشگاه های خواجه نصیر طوسی، تهران، تربیت مدرس، علم و صنعت و صنعتی شریف از جمله حامیان علمی این کنفرانس هستند و انتخاب طرح برتر فولادی و چهره برتر در این حوزه از دیگر بخش های کنفرانس است.
استاد دانشکده مکانیک دانشگاه خواجه نصیر طوسی نیز در مورد بقیه جوایز این کنفرانس گفت: جایزه آرک مگردیچیان نیز هر ساله در این کنفرانس اعطا می شود که کمیته ای متشکل از برترین های حوزه سازه های فولادی برنده این جایزه را انتخاب می کنند.
انجمن سازه های فولادی ایران برای گسترش، پیشبرد و ارتقای علم و توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های مربوط به سازه‌های فولادی ایران، هشتمین کنفرانس ملی سازه و فولاد را برگزار می کند.
این کنفرانس در بخش های مختلف شامل ارائه مقالات علمی، سخنرانی های کلیدی با حضور اساتید برجسته و مسابقات دانشجویی ساخت پل فولادی با حضور جمعی از اساتید و نخبگان داخلی و خارجی دانش و صنعت فولاد و سازه های فولادی برگزار خواهد شد.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب