تهران میزبان متخصصان کشورهای منطقه در نمایشگاه لوله و اتصالات


۱۳۹۶/۰۳/۱۷ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار اقتصادی


82555841-71662317

به گزارش  ساخت یاب به نقل از ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی، قرار است روز ۱۵ تیرماه نیز در حاشیه نمایشگاه، مجمع عمومی سندیکا و هم اندیشی مدیران صنایع بزرگ این حوزه برگزار خواهد شد.
علاوه بر دعوت از متخصصان و مسوولان دولتی کشورهای مزبور، انبوه سازان، شهرداران، استانداران، سازندگان و پیمانکاران راه و شهرسازی از سراسر ایران هم برای بازدید وعقد قرارداد و مشارکت در ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات دعوت شده اند.
براساس این گزارش،همچنین براساس هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده به منظور جذب بازدید کننده متخصص و برنامه ریزی هدفمند برای عقد قردادهای خرید و تامین نیاز پروژه های در حال ساخت و توسعه و تجهیز پروژه های ساختمانی و عمرانی ایران از جمله شهر جدید پرند از سوی مسوولان برگزاری دعوت شده اند..
برابر این گزارش، مشارکت کنندگان خارجی از کشورهای ترکیه، چین و هند نیز در ششمین نمایشگاه لوله و اتصالات تهران حضور فعال خواهند داشت.
علاقمندان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص ششمین نمایشگاه لوله (فولادی، پلیمری و …) و اتصالات، ماشین آلات و صنایع وابسته، پمپ و فیلتر می توانند به نشانی www.tt-raheabrisham.ir مراجعه کنند.
این نمایشگاه توسط سندیکای تولید کنندگان لوله و پروفیل فولادی ایران و شرکت توسعه تجارت راه ابریشم برپا خواهد شد.
پیش از این اعلام شد: ۱۲۰ شرکت توانمند جمهوری اسلامی ایران با ظرفیت بیش از ۱۸.۵ میلیون تن در زمینه تولید لوله و پروفیل فولادی فعالیت دارند، اما بدلیل
شرایط رکودی کشور با حدود ۵۰ درصد از ظرفیت تولید لوله و پروفیل کشور مورد بهره برداری قرار گیرد .

نظر