Warning: session_start(): open(/opt/alt/php70/var/lib/php/session/sess_2i9u4j8p08uli322o1v57vt5o0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php on line 36 Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php:36) in /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php on line 36 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/_config.php:36) in /home/sakhtyab/domains/sakhtyab.com/public_html/wp-content/themes/sakhtyab/framework/class/class_layout.php on line 433 ثبت‌نام ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی پرند طی یک ماه گذشته/ پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی خدمات زیربنایی در شهر جدید پرند-اخبار مسکن-ساخت‌یاب

ثبت‌نام ۱۵۰۰ واحد مسکن مهر فاقد متقاضی پرند طی یک ماه گذشته/ پیشرفت فیزیکی ۸۰ درصدی خدمات زیربنایی در شهر جدید پرند


۱۳۹۶/۰۳/۰۷ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


1177

به گزارش ساخت یاب به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایسنا مسکن مهر پرند حدود ۹۵ هزار واحد است که از این تعداد ۷۱ هزار واحد افتتاح شده، ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد در حال تکمیل است و ۶۰۰۰ واحد متقاضی ندارد که از پیشرفت حدود ۴۰ درصد برخوردارند. تا پیش از این تعداد واحدها فاقد تقاضا ۷۵۰۰ واحد بود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند در جریان افتتاح ۱۱۲۰ واحد که در روزهای اخیر انجام شد گفت: ۱۷ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر دارای متقاضی موثر تا پایان شهریور امسال تکمیل می شود. به پیمانکاران دستور دادیم تلاش کنند مسکن مهر را قبل از آغاز سال تحصیلی جدید در اختیار متقاضیان قرار دهیم.

علی اکبر طاهری درباره خدمات این واحدهای مسکن مهر نیز بیان کرد: تکمیل واحدهای مسکن مهر پرند نیازمند همکاری ارگان های خدمات رسان است و برای ایجاد امنیت و رفاه نیازمند همکاری کلانتری، وزارت بهداشت و وزارت نیرو برای تامین آب و برق هستیم.

وی افزود: پروژه‌های باقی مانده بیش از ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که مشکل اصلی این واحدها، آب و برق است. گاز متقاضیان مسکن مهر نیز یک هفته بعد از سکونت وصل خواهد شد.

طاهری با بیان اینکه بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته آمادگی داریم تا هرماه شاهد افتتاح‌های جدید باشیم، گفت: همچنین این آمادگی نیز وجود دارد تا واحدهای فاقد متقاضی به افرادی که متقاضی بودند اما اکنون واحدی ندارند، تحویل دهیم.

بنابراین گزارش، از حدود ۷۱  هزار واحد مسکونی مهر که تاکنون در شهر جدید پرند افتتاح شده است، ۵۴ هزار واحد در دولت یازدهم و ۱۷ هزار واحد در دولت قبل بوده است.

همچنین شرکت عمران شهرهای جدید برای افتتاح مترو پرند ۴۰۰ میلیارد تومان پول لازم دارد که ظاهرا هنوز به دستش نرسیده است و در صورت تامین اعتبار از سوی دولت می‌توان امیدوار بود تا قبل از پایان شهریورماه ۱۳۹۶ ساکنان پرند هم رنگ مترو را ببینند؛ زیرا سختی های رفت و آمد از یک سو و نبود امکانات خدماتی، رفاهی، درمانی، بهداشتی و غیره شهر جدید پرند را تبدیل به سکونتگاهی شبیه خوابگاه تبدیل کرده که اقبال برای زندگی در این شهر پایین است.

با این حال بعد از مدت‌ها انتظار، تست گرم مترو فرودگاه امام (ره) ۱۵ اسفند سال گذشته انجام شد و ۱۵ فروردین سال جاری مسافرگیری کرد. این خط در واقع ۳۵ کیلومتر از کل مسیر تهران ـ پرند را شامل می‌شود و مابقی مسیر که بر عهده‌ی وزارت راه و شهرسازی است احتمالا نیمه دوم سال آینده تکمیل خواهد شد.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب

Warning: Unknown: open(/opt/alt/php70/var/lib/php/session/sess_2i9u4j8p08uli322o1v57vt5o0, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php70/var/lib/php/session) in Unknown on line 0