حضور ۱۲۷۸ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه صنعت ساختمان


۱۳۹۶/۰۵/۱۷ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار صنعت ساختمان


37

به گزارش ساخت یاب سید محمد کریمی -عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران – در نشست خبری با تشریح جزییات برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان، اظهار کرد: امسال از ۳۱ کشور خارجی در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شرکت کرده‌اند و حضور تعدادی از کشورهای عربی از جمله قطر، امارات و عمان را نیز خواهیم داشت.

وی از اسپانیا، ایتالیا، آلمان، انگلیس، کانادا، اتریش، اوکراین، بلژیک، پرتقال، تایوان، دانمارک و روسیه به عنوان کشورهای شرکت کننده نام برد که حضورشان قطعی شده است.

عضو هیات رییسه اتاق تعاون ایران توسعه صنعت ساختمان را در تولید و اشتغال داخلی موثر دانست و ابراز امیدواری کرد: با سیاست‌هایی که دولت در این زمینه تبیین می‌کند، تکمیل مسکن مهر و مسکن اجتماعی و حمایت بانک مرکزی در اعطای تسهیلات ارزان قیمت به زوج‌های جوان و انبوه‌سازان رشد روزافزون بخش اشتغال و مسکن در کشور را شاهد باشیم.

کریمی برگزاری کارگاه‌های آموزشی، همایش صنعت ساختمان، بازدید هیات‌های تجاری، اختصاص غرفه برای بانک‌ها و بیمه‌ها، موسسه استاندارد و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، را از جمله برنامه‌های جانبی پیش بینی شده در این نمایشگاه برشمرد.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب