زمان معرفی مستاجرها به بانک برای وام اجاره


۱۳۹۹/۰۵/۱۲ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


vam.maskan...7.

زمان معرفی مستاجرها به بانک‌های عامل برای پرداخت وام اجاره به آنها که عمدتا با نام وام ودیعه مسکن از سوی متولی بخش مسکن مورد اشاره قرار می‌گیرد، اعلام شد.

به گزارش ساخت یاب، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه‌وشهرسازی از معرفی ۱۹ بانک عامل از سوی بانک‌مرکزی برای پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن به مستاجران واجدشرایط خبر داد و گفت: قبل از ۲۰ مردادماه مستاجران واجد شرایط برای دریافت وام ودیعه مسکن به بانک‌ها معرفی می‌شوند.

محمود محمودزاده، معاون مسکن و ساختمان وزارت راه‌وشهرسازی در یک برنامه تلویزیونی، درخصوص زمان پرداخت وام ودیعه مسکن مستاجران و اینکه چه افرادی واجد شرایط برای دریافت این نوع از تسهیلات هستند، گفت: ۲ میلیون و ۲۲۰ هزار نفر متقاضی در مدت زمان یک هفته از ۴ تا ۹ مرداد برای دریافت وام ودیعه مسکن ثبت‌نام کردند. معاون وزیر راه‌وشهرسازی با اشاره به اینکه از ۱۱ مردادماه پالایش‌های متقاضیان دریافت وام ودیعه مسکن ‌آغاز شده است، افزود: برنامه‌ریزی‌ها به‌گونه‌ای است که قبل از ۲۰ مردادماه اسامی واجدان شرایط و مستاجران نیازمند حمایت‌های دولتی برای دریافت تسهیلات ودیعه مسکن به بانک‌های عامل معرفی شوند. محمودزاده توضیح داد: درخصوص پرداخت وام ودیعه مسکن، ۱۹ بانک و موسسه اعتباری توسط بانک‌مرکزی معرفی شدند که به‌زودی سهمیه هر بانک به تفکیک استان و شعبه مشخص می‌شود و وزارت راه‌وشهرسازی افراد واجد شرایط را به بانک‌های معرفی شده از سوی بانک‌مرکزی معرفی می‌کند تا واجدان شرایط در کمترین زمان ممکن تسهیلات را دریافت کنند. وام ودیعه مسکن در شهر تهران ۵۰ میلیون، در کلان‌شهرها ۳۰ میلیون و در سایر شهرها به میزان ۱۵ میلیون به مستاجران واجد شرایط پرداخت خواهد شد.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب