فراوانی عرضه اپارتمان های نوسازها در منطقه یک


۱۳۹۵/۱۲/۰۷ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


building12

به گزارش ساخت یاب به نقل از دنیای اقتصاد , فایل‌های فروش آپارتمان نوساز در بازار مسکن منطقه یک پایتخت فراوان شد. به گزارش «دنیای اقتصاد»،بازار فروش واحدهای مسکونی نوساز در منطقه یک تهران که دست‌کم طی سه سال اخیر در رکود عمیق فرو رفته بود، هم‌اکنون موج تازه‌ای از عرضه آپارتمان‌های کلیدنخورده را آغاز کرده است. طوری که در حال‌حاضر اغلب فایل‌های فروش آپارتمان در این منطقه از پایتخت مربوط به واحدهای نوساز است.

 

در شرایطی که هم‌اکنون فایل‌های فروش آپارتمان نوساز در شمالی‌ترین منطقه پایتخت-منطقه یک-در میان انواع گوناگون متراژها،قیمت‌ها و نوع مصالح به‌کار رفته در آنها نسبت به سال‌های اخیر تنوع بیشتری به خود گرفته است اما عمده این واحدها،آپارتمان‌های لوکس و بزرگ متراژ هستند. بخشی از این آپارتمان‌ها نوساز هستند یعنی زمان تکمیل آنان سال ۹۵ است اما برخی دیگر به‌رغم آنکه ۲ تا ۳ سال از تکمیل و اتمام عملیات ساخت آنها سپری می‌شود اما در قالب آپارتمان کلیدنخورده به متقاضیان و بازار مسکن معرفی شده است.

این گروه از واحدها، آپارتمان‌هایی هستند که با تعمیق دوره رکود معاملات مسکن در بازار واحدهای مسکونی لوکس و گران‌قیمت، طی دو تا سه سال اخیر به فروش نرفته و در نتیجه در شرایط فعلی که حجم معاملات در بازار مسکن با افزایش نسبی همراه شده است،برای فروش به بازار عرضه شده‌اند. این در حالی است که هنوز بازار معاملات خرید آپارتمان‌های لوکس و گران‌قیمت در مقایسه با بازار آپارتمان‌های مصرفی و معمولی دچار تحول محسوس در افزایش حجم معاملات
نشده است. کارشناسان و واسطه‌های بازار ملک می‌گویند: با توجه به چشم‌انداز رونق معاملات مسکن در سال بعد وسال‌های پیش‌رو فراوانی عرضه آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده لوکس به بازار فروش در پی تلاش سازندگان برای تامین مالی به جهت ورود به حوزه ساخت‌وسازهای مصرفی جدید است.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب