فروش اقساطی ۲۹۰ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر


۱۳۹۶/۰۲/۰۶ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


به گزارش ساخت یاب به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، جواد حق ‌شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، درباره آخرین وضعیت پروژه‌های مسکن‌مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر که ساخت بخشی از آنها برعهده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است، گفت: سهم بنیاد مسکن از پروژه مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در مجموع ۳۴۷ هزار و ۷۰۳ واحد بود که تاکنون عملیات اجرایی ۳۱۳ هزار واحد آن به پایان رسیده است.

وی با بیان این که از این تعداد واحد مسکن مهر، بیش از ۲۹۰ هزار واحد آن به مرحله فروش اقساطی رسیده است، گفت: هم اکنون دارندگان این واحدها در حال پرداخت اقساط خود به بانک عامل هستند.

معاون مسکن ‌شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ اظهارداشت: از باقی مانده واحدهای مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر در کشور بیش از ۸ هزار واحد آن بدون متقاضی است، گفت: ۱۲ هزار نفر نیز با تسویه حساب از تحویل واحدهای مسکن مهر در این شهرها منصرف شده‌اند.

حق شناس یادآورشد: هم اکنون ساخت بیش از ۱۳ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر توسط بنیاد مسکن ادامه دارد و تلاش می‌کنیم تا نیمه اول سال جاری به پایان برسد.

معاون مسکن ‌شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی‌ با اشاره به این که از زمان آغاز پروژه مسکن مهر در شهرهای زیر۲۵ هزار نفر در کشور، تاکنون ۹۳ درصد این پروژه‌ها به پایان رسیده است، به ایرنا گفت: هم اکنون ساخت ۱۳ هزار واحد مسکن مهر در شهرهای یاد شده در دست اقدام است و تاخیر در پرداخت تسهیلات و تاخیر یک ساله در آغاز این پروژه ها دلیل عدم اتمام آن تاکنون بوده است.

گفتنی است، پیش از این علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به طرح مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر اعلام کرد: در این پروژه قرار است بنیاد مسکن بیش از ۳۴۷ هزار واحد احداث کند که تاکنون ۳۱۳ هزار واحد مسکن مهر به پایان رسیده و ۳۴ هزار واحد دیگر باقی مانده که تاکنون متقاضیان ۱۲ هزار واحد آن انصراف داده و ۸ هزار و ۴۰۰ واحد آن فاقد متقاضی است.

وی یادآورشد: پیشرفت فیزیکی ۱۳ هزار و ۵۲۰ واحد مسکن مهر باقی مانده هم اکنون به بیش از ۸۵ درصد رسیده و از پروژه های مسکن مهر در ۸۸۰ شهر زیر ۲۵ هزار نفر، ۵۶۰ شهر به پایان رسیده و مابقی نیز در دست تکمیل است.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب