قوانین و مقرارت ساخت یاب

برای استفاده از امکانات ساخت یاب لطفا به موارد زیر توجه فرمائید:

ساخت یاب افتخار دارد اعلام نماید اولین سایت ایرانی در صنعت ساختمان است که با هزینه‌هایی بسیار مناسب کلیه اطلاعات کسب و کار شما، اعم از شماره‌های تماس، آدرس وب‌سایت، کانال‌های شبکه‌های مجازی، نمایش محل شما روی نقشه گوگل و غیره را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می‌دهد علاوه بر اینکه شما می‌توانید همراه آگهی‌های خود تصاویر متعدد از نمونه کارهای خود و ویدئویی متناسب با کسب و کار خود را نیز قرار دهید و حتی کاتالوگ محصولات خود را نیز ضمیمه آگهی خویش نمائید.

اگر شغل شخص یا شرکت شما، در حوزه صنعت ساختمان است، ساخت یاب مکانی بسیار مناسب برای تبلیغ کالا و خدمات شماست. در حال‌حاضر  ثبت نام در ساخت یاب فقط مخصوص افراد یا شرکت هایی است، که در صنعت ساختمان اعم از ارائه کالا، خدمات و اجاره ماشین‌آلات و غیره فعالیت می‌نمایند.

با ثبت نام در ساخت‌ یاب، و ثبت آدرس و مشخصات و زمینه فعالیت کسب و کار خود این فرصت را به سایرین می‌دهید تا شما را ببینند!

ثبت نام شما در ساخت یاب به این معناست، که شرایط زیر را پذیرفته اید:

۱- کسب و کار شما باید در یکی از حوزه‌های مرتبط با صنعت ساختمان باشد. 
۲-متاسفانه امکان پذیرش آگهی از سوی کسب و کارهای مجری تبلیغات یا چاپ وجود ندارد.
۳- از درج آگهی سایر وب سایت تبلیغاتی معذوریم
۴- خواهشمندیم پس از ثبت نام، با حوصله و صحیح، اقدام به ثبت کسب و کار و خدمات خود نمایید.
۵- هر کسب و کار متناسب با بسته عضویت خود می‌تواند آگهی‌های متعددی در ساخت یاب درج نماید، لذا نیازی به ثبت نام با اسامی مختلف وجود ندارد.
۶-خواهشمندیم در صورتی که اطلاعات تماس شما تغییر کرده است بلافاصله اقدام به ویرایش آنها نمایید.
۷-خواهشمندیم در توضیحات آگهی خود، اخلاق تجاری را رعایت نمایید.
۸-پس از درج هر آگهی تازه یا ویرایش یک اگهی قبلی،کلیه اطلاعات وارد شده، توسط مسئولین سایت بررسی شده و پس از تأیید جهت مشاهده عموم به نمایش درخواهد آمد. 
۹-هر گونه ویرایش اطلاعات، توسط مسئولین سایت، بررسی می شود و پس از تأیید به نمایش درخواهد آمد.
۱۰-ساخت‌ یاب، مجاز است در صورت عدم پذیرش یا عدم رعایت موارد فوق‌الذکر، آگهی‌ها و پرداخت های شما را بدون اطلاع قبلی حذف نماید.