محدودیت ترافیکی پایان هفته اعلام شد


۱۳۹۷/۰۳/۰۹ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار شهر


1348

به گزارش ساخت یاب به نقل از ایرنا، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۹ خرداد تا ساعت ۶ روز شنبه ۱۲ خرداد از محورهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر یاد شده مجاز جریان ترافیک منعی ندارد. 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه این هفته (۱۱خرداد) به سمت مرزن آباد در محور کندوان ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود. 
همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس همچنان ممنوع بوده و تردد انواع تریلرها نیز از محور هراز ممنوع است. 
تردد کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۹ خرداد و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته از محور هراز ممنوع شده است. 
همچنین مرکز مدیریت راه های کشور روز چهارشنبه اعلام کرد: حجم تردد در جاده های کشور در ۲۴ ساعت گذشته در مقایسه با شبانه روز پیش از آن ۱ درصد افزایش پیدا کرد.
حجم تردد وسایط نقلیه سنگین از کل تردد ثبت شده در ۲۴ ساعت گذشته معادل ۱۲.۷ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ تا ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات سه تا چهار صبح بوده است. 
هموطنان می توانند برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های کشور عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱پیامک و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند. 

نظر