محدودیت های ترافیکی در برخی از راههای برون شهری


۱۳۹۶/۰۷/۱۲ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار حمل و نقل


1348

به گزارش ساخت یاب به نقل از ایرنا، ‌تردد موتور‌سیکلت ها از ساعت ۱۲ امروز (چهارشنبه) تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۱۵ مهرماه در راههای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و مسیر تهران – سمنان – مشهد و بالعکس و تربت حیدریه – مشهد و بالعکس ممنوع است. 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه این هفته از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روز ۱۵ مهر ماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام خواهد شد. 
همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس و مسیر هراز در این مدت ممنوع و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۱۲ مهرماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه آینده در مسیر هراز نیز ممنوع است. 
در جاده فیروزکوه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۱۵ مهرماه سال جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع شده است. 
تردد کلیه کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ روز پنجشنبه الی ساعت ۲۴ روز جمعه این هفته در راههای نراق- کاشان و کاشان- اردهال و بالعکس ممنوع خواهد بود.
در شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی بیش از ۲ هزار و ۹۵ تردد در راههای برون‌ شهری بوده که نسبت به روز قبل ۱۳.۱ درصد کاهش یافت که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۶.۴ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ تا ۱۸ کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صبح انجام شده است و هموطنان با توجه به محدودیت های ترافیکی زمان مناسبتری را برای سفر انتخاب کنند و برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های کشور، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند. 

نظر