محدودیت های ترافیکی در راههای برون شهری


۱۳۹۶/۰۷/۰۵ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار حمل و نقل


1348

به گزارش ساخت یاب به نقل از ایرنا ، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ( امروز) الی ساعت ۶ روز سه شنبه ۱۱ مهرماه از مسیرهای کرج – چالوس ، هراز، فیروزکوه و جاده تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

**جاده کندوان:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ روز یکشنبه ۹ مهرماه الی ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۰ مهرماه از سمت کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز یکشنبه هفته اینده الی ۲ بامداد روز دوشنبه ۱۰ مهرماه از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.
تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از جاده کرج – چالوس و بالعکس کماکان در این مسیر ممنوع است.

** جاده هراز:
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ تا ۲۴ روز یکشنبه اینده از رودهن به سمت آمل ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۴ روز یکشنبه ۹ مهرماه از آب اسک به سمت رودهن ( محدوده مشاء ) بصورت یکطرفه خواهد بود و تردد کلیه تریلرها همچنان در این مسیر ممنوع است.
تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ امروز و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه اینده و همچنین از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز روز یکشنبه ۹ مهرماه از جاده هراز ممنوع خواهد بود.

** جاده فیروزکوه:
تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز یکشنبه آینده از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

** محور قدیم ساوه – همدان و بالعکس:
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۷ روز پنجشنبه ۶ مهرماه الی ۲۴ روز جمعه این هفته و همچنین از ساعت ۱۲ روز یکشنبه اینده الی ساعت ۷ روز دوشنبه ۱۰ مهرماه در مسیر فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین آزادراه ساوه – همدان خواهد بود.

** جاده مشهد- قوچان- شیروان- بجنورد- آشخانه- جنگل گلستان و بالعکس :
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز چهارشنبه و همچنین از ساعت ۸ تا ۲۴ روز پنجشنبه ۶ مهرماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روز یکشنبه اینده در این مسیر ممنوع است.

** راه مشهد- سبزوار و بالعکس:
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۵ مهرماه و از ساعت ۸ الی ۲۴ روز پنجشنبه این هفته و هچنین از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه اینده در این محور ممنوع شده است.

** جاده ایذه – دهدز- لردگان و بالعکس:
تردد کلیه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز پنجشنبه ۶ مهرماه و از ساعت ۱۲الی ۲۴ روز یکشنبه ۹ مهرماه در مسیر فوق ممنوع بوده و مسیر جایگزین جاده اصفهان – الیگودرز – خرم آباد – اندیمشک – خوزستان خواهد بود.

نظر