محدودیت های ترافیکی پایان هفته در برخی ازمحورهای برون شهری


۱۳۹۶/۰۶/۲۲ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار حمل و نقل


1348

به گزارش ساخت یاب به نقل از ایرنا، ‌تردد موتور‌سیکلت ها از ساعت ۱۲ امروز تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۵ شهریورماه در محورهای کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است. 
تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۳ روز جمعه ۲۴ شهریورماه امسال از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است و با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ تا ۲۳ روز جمعه این هفته از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه انجام خواهد شد. 
همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس و محور هراز در این مدت ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۲ شهریورماه و از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته در محور هراز ممنوع است. 
در محور فیروزکوه تردد کلیه تریلرها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۴ شهریورماه سال جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع شده است. 
براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی و سامانه‌های ترددشمار در سراسر کشور، در حال حاضر به ‌استثنای محورهای مسدود،‌ مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آنها به ‌روال عادی در جریان است. 
در شبانه ‌روز گذشته، کل تردد ثبت ‌شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۰۹۸تردد شمار فعال در محورهای برون‌ شهری، نسبت به روز قبل ۲.۸ درصد کاهش یافت که سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۴.۶ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۸ – ۱۹ و کمترین تردد بین ساعات ۴ تا ۵ صبح انجام شده و هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب ‌تری را برای سفر خود انتخاب کنند. 
هموطنان می‌توانند برای دریافت اطلاعات راه‌ها و آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند. 

نظر