undermiddle500

مسکن مهر پردیس با پکیج تحویل می‌شود


۱۳۹۷/۰۷/۱۹ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


maskanmehrpardis

به گزارش ساخت یاب به نقل از ایسنا، مدتی است که برخی واحدهای آماده مسکن مهر پردیس با مشکل نداشتن پکیج مواجه هستند. به همین دلیل شرکت عمران تاکید دارد که نباید واحدها به متقاضیان تحویل داده شود و پیمانکار را موظف کرده برای تامین پکیج‌ها اهتمام لازم را صورت دهد.

در این خصوص حبیب‌الله چاغروندی ـ مدیرعامل شرکت عمران پردیس ـ در جلسه روز گذشته با برخی متقاضیان محله آرمانشهر فاز ١١ ضمن رد شایعات پیرامون عدم تحویل پکیج واحدها اعلام کرد: هر طور شده بزودی شرایط اسکان واحدهای افتتاح شده را فراهم کرده و نواقص واحدهای تحویلی را برطرف می‌کنیم تا بتوانیم هرچه سریعتر به افتتاح و تحویل زون های بعدی فاز ١١ بپردازیم.

وی افزود: هیچ ارتباطی بین واگذاری عرصه با حذف تعهدات پیمانکار وجود نداشته و شرکت پیمانکار متعهد است واحدهای افتتاح شده را مجهز به تمام نصبیات مندرج در قرارداد به مالکان آنها تحویل دهد. همچنین تلاش می کنیم هرچه سریعتر واحدهای متقاضیانی که نامه تحویل واحد از شرکت پیمانکار دارند را تحویلشان داده و نواقص واحدهای تحویلی را رفع کنیم.

تاکنون بیش از ۳۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس افتتاح شده و ۴۰ هزار واحد در مرحله نازک کاری قرار دارد. اما برخی پیمانکاران که واحدهای آنها در مرحله نصب تجهیزات است از جهش یکباره قیمت پکیج، آسانسور، سیستم صاعقه گیر، سقف کاذب، دربهای شیشه ای و دیگر وسایل خبر می دهند. به همین دلیل تحویل برخی واحدها با مشکلاتی مواجه شده که شرکت عمران پردیس در نظر دارد طی هماهنگی با پیمانکاران، این مسائل را حل و فصل کند.

نظر