معرفی گروه کارخانجات پلی سوله


۱۳۹۵/۱۱/۱۱ Facebook Twitter LinkedIn Google+ معرفی شرکتهای موفق


photo_2017-01-30_10-50-42

گروه کارخانجات پلی سوله در سال ۱۳۷۲ توسط کار افرین توانای کشور آقای احمد طالبی با ظرفیت تولید سالانه بیش از سه هزار تن سازه های فلزی فعالیت خود را اغاز نمود و پس از دو دهه تلاش توانسته است با بهره گیری از تجارب کسب شده و با بکارگیری اخرین تکنولوژی روز دنیا ظرفیت تولید خود را تا سطح یکصد و بیست و پنج هزار تن در سال افزایش داده و نام خود را در فهرست بزرگترین گروه های صنعتی کشور مطرح نماید.

توانایی این گروه صنعتی در ساخت و اجرای انواع پروژه های فلزی , ساختمان های چندین طبقه مانند هتل ها،اداره ها,مال ها,برج های کنترل و رادار,سازه های صنعتی ( سوله ) استادیوم های ورزشی , ساختمان های فرهنگی مانند موزه , پل های غیر همسطح و همسطح , تونل ها,مخازن نگهداری مواد و… بیانگر وسعت و تنوع در ارایه خدمات گروه کارخانجات پلی سوله می باشد.

اکنون این مجموعه با وسعتی بالغ بر چهارصد هزار متر مربع مساحت سایت و بیش از یکصد و ده هزار سالن صنعتی را در راستای تولید محصولات خود به خدمت گرفته است . بهره گیری از تجارب و تخصص بخشی از توانمندترین مهندسین و متخصصین کشور خود نشانگر جایگاه مهم این شرکت در بخش صنعت کشور ایران می باشد.

شرکتهای زیر مجموعه این گروه عبارتند از:

گروه صنعتی دنا

این شرکت در سال ۱۳۸۲ در زمینی به مساحت تقریبی بیست هزار متر مربع (دو هکتار) ، چهار هزار متر سالن سر پوشیده و چهل نفر پرسنل با ظرفیت تقریبی چهار هزار تن در سال فعالیت خود را آغاز نموده و اکنون با مساحت تقریبی هفتاد هزار متر مربع(هفت هکتار) و با بکار گیری صد و هفتاد نفر پرسنل ظرفیت خود را به پانزده هزار تن در سال افزایش داده است . یکی از شاخصه های برجسته این گروه صنعتی اجرای فنی ترین پروژه ها و پیشرفته ترین استراکچرهای فلزی و پلهای معلق در خاورمیانه می باشد.

شرکت گاندو فلات

این واحد در سال ۱۳۸۲ تاسیس و در سال ۱۳۸۵ در زمینی به مساحت سی هزار متر مربع (سه هکتار) وبا هفده هزار متر مربع سالن تولید، واقع در شهرک صنعتی فن آوری (ماشین ابزار ) بهره برداری گردید.
 هم اکنون این شرکت با دویست و شصت و سه نفر پرسنل ، قادر به تولید سالیانه سیزده هزار تن انواع استراکچر های فلزی ، سوله، ساختمان های مرتفع  و ……     می باشد.

شرکت ایستا فلز جنوب

گروه کارخانجات پلی سوله در سال ۱۳۸۶ موفق به اخذ پروانه تاسیس این شرکت در استان خراسان جنوبی گردیده و در زمینی به مساحت تقریبی یازده هزار و پانصد متر مربع و با سالن تولیدی به مساحت پنج هزار متر مربع در حال بهره برداری از این شرکت می باشد.

شرکت ایستا گستر توس

این شرکت در سال ۱۳۷۶ در زمینی به مساحت سیزده هزار متر مربع و با سه هزار و پانصد متر مربع سالن تولید ،  در شهرک صنعتی توس مشهد تاسیس گردید.این واحد با بکارگیری چهل نفر پرسنل متخصص،توانسته ظرفیت تولید خود را تا سقف چهار هزار تن در سال افزایش دهد.
طرح توسه گروه کارخانجات پلی سوله به عنوان یکی از بزرگترین کارخانجات بخش خصوصی کشور از سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت دویست و سی هزار متر مربع ( بیست و سه هکتار) با پنجاه و چهار هزار متر مربع سالن تولید در فاز اول در شهرک صنعتی طوس در حال احداث می باشد.
این شرکت پس از به کارگیری چهارصد نفر پرسنل قادر به تولید سالانه چهل و هشت هزار تن انواع استراکچرهای فلزی و ساختمان های مرتفع در فاز اول خود خواهد بود.
سوابق این گروه صنعتی به شرح ذیل می باشد:
مرکز بین المللی مالی و اقتصادی مشهد(پاژ)
پروژه مشهد مال
پروژه تجاری اطلس
پدیده شاندیز
پروژه امید سپهر هشتم
پروژه پارکینگ طبقاتی بزرگمهر
پروژه برج تجاری احمد اباد
پروژه بانک پاسارگاد سجاد مشهد
پروژه بانک مهر مشهد
سرزمین موج های خروشان
مجتمع تجاری افرا
پروژه بانک سامان مشهد
سیمان زاوه
برج دو قلوی شارین مشهد
کلیه پروژه های نوسازی مدارس خراسان رضوی , خراسان جنوبی , خراسان شمالی
پروژه پارت پاپیروس (شهرک صنعتی کاویان)
پروژه بن چاینا
پروژه نیوپان برتر
پروژه پترو صنعت گامرون (بندرعباس)
پروژه غلام اف (ترکمنستان)
اترک شیمی
دامداری محمدی نیشابور
پتروشیمی جهرم
مس سرچشمه
پژوهشکده حج و زیارت قم
گروه صنعتی پارلو
پتروشیمی فیروزاباد
مجتمع اداری و تجاری افتاب
طرح توسعه بیمارستان جواد مشهد
پارک ساحلی افتاب
فرودگاه بجنورد
بازرگانی صولتی
اردوگاه فرهنگی خوزستان
منابع ذخیره سیلیس سپیده جام
پارت لاستیک
پل سرخس
پروژه سپیده جام
کاشی فیروزه
کشت و صنعت خوشه سرخ
شرکت پپسی
پروژه عالیس
پروژه گندم دشت(نان مزرعه)
کاشی زهره
شهاب دام
نیک سرما
فضل الکتریک
ابا طعم پرشین(هشتگرد)
پردیس سرام
تیسین گروپ
ارت رتیکول
مروارید گوهرشاد
پروژه مرودژسان(بجنورد)
هتل امام رضا
به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص گروه کارخانجات پلی سوله می‌توانید به وب سایت این شرکت به آدرس http://www.polysooleh.ir مراجعه نمائید.
نظر