موج جدید آپارتمان‌های نوساز در بازار


۱۳۹۵/۰۹/۲۴ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


ronagh.maskan

به گزارش ساخت یاب به نقل از دنیای اقتصاد مشاوران املاکی که در محلات مختلف شهر هستند عنوان می‌کنند بسیاری از فایل‌های مربوط به آپارتمان‌های مسکونی نوساز که در فصل تابستان به بازار عرضه شده‌اند با فاصله بیشتر گرفتن بخش مسکن از رکود، بیشتر مورد درخواست و جست‌وجوی متقاضیان خرید خانه قرار گرفته‌اند.

با این حال بسیاری از مشاوران املاک به وسوسه شدن برخی مالکان و سازندگان برای بالا بردن قیمت پیشنهادی آپارتمان خود به واسطه گرم شدن معاملات نیز اشاره می‌کنند و توصیه می‌کنند که خریداران برای پیداکردن ملک مورد نظر خود به جست و جوی بیشتری بپردازند. در عین حال مشاوران املاک یک توصیه نیز به مالکان و فروشندگان املاک نوساز دارند. به گفته آنها بهتر است که مالکان نیز به فکربالا بردن قیمت پیشنهادی خود متفاوت از قیمت منطقه‌ای نباشند؛ چراکه به دلیل افزایش تعداد فایل‌های نوساز در بازار وافزایش تعداد انتخاب‌های ممکن برای خریداران، به راحتی ممکن است خریدار ملک آنها نیز از خرید منصرف شود و به سراغ انتخاب بعدی برود.

به‌عنوان مثال در محدوده خیابان خواجه نظام خیابان سرباز آپارتمان نوساز ۶۴ متری از سوی فروشنده مترمربعی ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان پیشنهاد شده است. این در حالی است که به گفته مشاوران املاک منطقه در حال حاضر میانگین قیمت املاک نوساز در این منطقه در حدود سه میلیون و ۱۰۰ هزار تومان معرفی شده است.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب