واگذاری ۱۹۷ واحد مسکن مهر به خانوارهای دارای دو معلول تا پایان سال جاری


۱۳۹۵/۱۰/۰۸ Facebook Twitter LinkedIn Google+ اخبار مسکن


10246

به گزارش ساخت یاب به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین ، علی‌ محمد پورکریم مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: طبق تفاهم‌نامه بین وزارت راه و شهرسازی، سازمان بهزیستی و بنیاد مستعضفان کشور تعداد ۱۹۷ واحد مسکونی با شرایط ویژه معلولین از جمله آسانسور برای افراد دارای معلولیت در نظر گرفته شده است.

پورکریم با اشاره به همکاری خوب و سازنده دستگاه‌های طرف تفاهم‌نامه بیان کرد: استان قزوین به عنوان نخستین استان در کشور تفاهم‌نامه مذکور را اجرایی کرده و در حال حاضر مراحل پایانی کار در حال انجام می‌باشد.

وی در این راستا افزود: ضمن تخصیص واحد مسکونی توانسته‌ایم از کمک‌های پیش‌بینی‌شده در این تفاهم‌نامه استفاده کرده و تا این مرحله به ازای هر واحد ۲۵میلیون تومان از طریق بنیاد مستضعفان و بهزیستی به حساب خانوارهای واجد شرایط واریز کنیم و الباقی نیز به صورت تسهیلات بانکی به متقاضیان پرداخت می‌شود.

پورکریم در مورد زمان تحویل این واحدها گفت: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده ۶۰ واحد از این مجموعه تا پایان دی ماه و مابقی نیز تا پایان سال۹۵ تحویل متقاضیان خواهد شد.

مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین در پایان یادآور شد: تا کنون ۱۵۵۰ واحد مسکن مهر نیز به مددجویان سازمان بهزیستی در سطح استان قزوین واگذار گردیده است.

نظر

آگهی رایگان در ساخت یاب